Search for:
Bližší pohľad na Air Jordan 1 High ’85 “Georgetown”

, keď sa týka legendárnych farieb, „Georgetown“ je určite tam hore. Zo vzduchu omnoho viac uptempo po Dunk Low, renomovaná paleta farieb obliekala niektoré z najlepších siluiet značky Beaverton a pre rok 2022 sa ujme toho najznámejšieho zo všetkých s Air Jordan 1 High ’85. „Georgetown“ – a teraz sa bližšie pozrieme.

Ak máte pocit, že ste videli tento Air Jordan 1 niekde predtým, potom pravdepodobne uvažujete o pôvodnej vzorke „Georgetown Hoyas“, ktorá prvýkrát unikla celú cestu späť v roku 1985. Vďaka rovnakej farebnej schéme sa zdá byť Jordan Brand Prijali tiež tvar OG.

Svetlo šedá základňa sa môže pochváliť celo-koženou konštrukciou a dokonale kontrastuje proti tmavým námorníckym panelom, ktoré sa ovinú okolo špičky a päty. Krémové odtiene sa dostávajú do šnúr a jazyka pre vintage atmosféru a členok je hrdo pečiatkovaný podpisom okrídleným basketbalovým odznakom, ktorý sa stal synonymom pre AJ1.

Obrázok cez kuracie mäso_
Int’l Diship

Pozrieť viac

Aj keď by sme sa milovali, keby sa medzipodošva Nike Air zostala v sivobielom odtieni pre retro vzhľad, naozaj sa nemôžeme sťažovať. Koniec koncov, nikdy sme si nemysleli, že táto vzorka niekedy uvidí denné svetlo.

Nike Air Jordan 1 HI ’85 „College Navy“ zasiahne police vo februári 2022 a pravdepodobne sa vypredá v srdcovom rytme. Dajte nám vedieť, či sa chystáte na tento rok av súvisiacich správach, Air Jordan 1 High OG „Heritage“ je budúcou klasikou!

Obrázok cez kuracie mäso_
Int’l Diship

Pozrieť viac

Partnerstvo husacieho husača Salehe Bembury X Canada je zjavne v dielach

, bol to skôr rok pre amerického dizajnéra Salehe Bemburyho, ale zdá sa, že už nemá v pláne spomaľovať v roku 2022. Po prepustení jedného z najviac z najviac Očakávané vydania novej rovnováhy v roku s Salehe Bembury X New Balance 574 „Jurt“ a výroba vĺn s Crocs Pollex Clog, dizajnér sa teraz zameriava späť do sveta odevov a trochu nepravdepodobného spojenca.

Vzhľadom na Instagram Salehe práve zverejnil fotografiu, ktorý využíval nevydaný zimný kabát s jeho menom, ako aj kanadskou husou zobrazenou v kontrastnom bielom písme. Je zrejmé, že toto posledné vyhlásenie poukazuje na nadchádzajúcu spoluprácu Salehe X Canada Goose, ale čo presne to bude zahŕňať pobyty, ktoré sa majú vidieť v súčasnosti.

Na samotnom obrázku vidíme stručný pohľad na zemite hnedý farebný srsť, ktorý je doplnený plstenou fabrikou okolo okraja kapoty. Aj keď to veľa neponúka, sme si istí, že čokoľvek, čo Salehe varí, pošle fanúšikov do šialenstva. V ďalších správach, Ultimate Drop 9 Nové grafické odpaliská pre zimu 2021.

Nike TN AIR Max Plus “Midnight Navy” sa cíti v januári blues

pocit januára blues? No, tak to Nike Tn Air Max Plus “Midnight Navy”. Najnovšie Colourway na zasiahnutie Silhouette Beaverton Brand’s 2000s, táto tučná modrá krása je k dispozícii práve teraz na úpätí skrinky UK. S týmto povedomým, veľkosti sa predávajú rýchlo, takže sa uistite, že ste si ubezpečili svoj pár predtým, ako idú!

S modrou meshou hornou časťou, ktorá ponúka ľahkú dýchavosť, ikonický hexagonálny vzor možno nájsť cez “Midnight Navy”, Harkening späť k tomuto klasickému vzduchu Max a estetické, že sme sa zamilovali viac ako dve desaťročia. Plastové prvky obal okolo topánky pre pridanú štruktúru a stabilitu, zatiaľ čo prémiové kožené panely milosti bočné steny a päty pre extra prémiovú atmosféru.

Na boku a mediálne, matný strieborný Nike Swoosh strieľa naprieč, a dole Nižšie nájdete extra robustný TN Air Midsole, ktorý je ponorený v kradívnom čiernom odtieňoch. Zaokrúhľovanie je všetko Off je legendárny “TN” odznak zrazený na chrbte, zaokrúhľovanie od retro dizajnu, že všetci vieme a milujeme.

K dispozícii práve teraz na úpätí skrinky UK, len niekoľko veľkostí sú k dispozícii, takže sa uistite, že ste si uchopili Nike TN AIR Max Plus “Midnight Navy” predtým, než bude neskoro! Dajte nám vedieť, ak sa vám podarilo zabezpečiť svoju veľkosť, a zatiaľ čo ste tu, môžete si tiež vziať oficiálny pohľad na Najvyšší X Nike SB Dunk Low “Hyper Blue”!

Shawn Stusssy X Dior B27 dáva nám seriózny Dunk Low Vibes

Prebiehajúca spolupráca medzi Shawn Stusssy a Thibo Denis pokračuje, keď si vezmeme naše prvé rozhranie na Shawn Stusssy X Dior B27 – a dáva nám nejaký vážny balík vlny. Uštipne cez oficiálny účet Instagram vedúceho obuvníka, spolupráca zaberá ich ’90-y-inšpirovanú siluetu, ale s niekoľkými futuristickými vylepšeniami, ktoré vyniknú od zvyšku.

S ostrým bielym teľatným koženým základom B27 sa môže pochváliť čistým dizajnom rezu s rovnými čiarami a hladkými krivkami, ktoré sa oženili harmonicky cez hornú časť. Podpisový monogram francúzskeho módneho domu je vytlačený pozdĺž bočných a mediálnych bočných stien, zatiaľ čo čierne načrtnutie obklopuje rozrušovací systém pre kĺbové kontrast.

Nižšie nájdete stón, ktorý nesie pozoruhodnú podobnosť s tou, ktorá sa nachádza na siluete Nike, a okolo chrbta, slovo “Dior” sa snímal v krvnom červenom odtieňoch – príspevok od Shawn Stusssy sám.

Kým Dior X Nike SB Dunk Low nie je v kartách, Shawn Shawn Shawn Shawn Stussy X Dior B27 je absolútne ďalšia najlepšia vec, takže sa uistite, že ste ho udržali uzamknuté na jedinom dodávateľovi, pretože sú nastavené na spustenie celkom čoskoro. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tejto spolupráci a v súvisiacich správach, Dior X Air Jordan 1 High “Chicago” by mohol byť na ceste!

Obrázok cez _THIBO

Severná tvár X Gucci Avatar Položky sa objavujú v Pokémon Go

Severná tvár X Gucci je pravdepodobne jednou z najviac fascinujúcich spolupracovní v dlhodobom horizonte, s oboma etikiet nakoniec prevod, aby sa spustili dychtivosti-predpokladanú kapsulu, ktorú sme veľmi prvýkrát. Extrémne obmedzené predajcovia budú skladovať zbierku, ako aj to určite nie je lacné, hoci oficiálny zoznam nákladov je ešte stále predstaviť verejnosti.

Zatiaľ čo všetky oči boli na vydaní balíka, zdá sa, že všetky položky z kolekcie sa teraz objavili ako avatar položky v dobre-milovanej Pokémon Go Video hry. Či už ste po Dual-Bandove Logo T-Shirt alebo kvetinovej tlačovej klobúku, môžete si byť istí, že si môžete vydať svoje avatar v najhorúcejšom vybavení!

Kusy v hre budú ponúknuté na obmedzený čas len na 100 Pokéstops po celom svete, takže ak chcete získať akýkoľvek typ položiek, ktorého oveľa lepšie premiestnenie. Ak máte radi túto spoluprácu, ale nemôžete skôr platiť za túto puffer bunda, potom tieto virtuálne možnosti môžu byť len ďalšou najlepšou vecou!

Severná tvár X Gucci Capsule Collection je nastavená na spustenie globálne od 6. januára, zatiaľ čo možnosti v hre budú ponúknuté v rovnakom čase. Ak chcete policajtovi, uistite sa, že ste pripravení ísť, pretože to bude prominentné vydanie! Medzitým, udržať ho v najlepšom práve tu na jedinej poskytovateľa, rovnako ako pozrite sa na tieto 15 nesmiernych párov stále na sklade na potomkov!

Obraz cez nintic

The finest Joggers for guy in 2022

Last updated 4th January, 2022.

Since the begin of the pandemic, there’s been somewhat of an awakening in lots of of our wardrobes. While we were all stuck inside your home we ditched the denim as well as chinos to prioritise one thing instead, comfort. go into the humble pair of joggers. commonly seen as the off-duty essential to all our fits, joggers (or sweatpants/track pants) have swiftly infiltrated our everyday fundamentals to ended up being one of the crucial pieces in our wardrobes.

With the ever-changing landscape of fashion, we’ve seen joggers in recent times ended up being so much a lot more than just something you wear around the home as well as to the gym, as well as instead with the influence of contemporary as well as streetwear fashion, joggers are now a viable choice for nearly any type of scenario.

Here at The Sole Supplier, we’re huge on both fashion as well as comfort so we’ve put together a listing of the 10 finest joggers for me that we believe you must be using in 2022. We’ve based our options on quality, fit, style as well as comfort to bring you the current as well as greatest.

Best Joggers for daily Wear

Whether you’re chilling at house or putting in work in the gym, it’s necessary to have a pair of comfortable joggers that can tick all the boxes. When utilized for laid-back wear or athleisure you’re going to want to pick something that’s high high quality as well as wearable, no matter the scenario! So if you’re trying to find something you can flex everyday to improve your off task fits, look no further.

Image by means of SEVENSTORE.
DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

Carhartt WIP Pocket Sweatpant

When we’re speaking about high quality basics, it’s nearly impossible to not mention Carhartt WIP. considering that ’94 Carhartt WIP has been re-imaging the familiar workwear silhouettes of its mainline counterpart to bring a few of the finest in everyday essentials.

With a focus on high quality materials as well as contemporary silhouettes, Carhartt WIP is one of our much-loved go-to brands for all the fundamentals whether that be tees, hoodies or swears.

Who this is for: This pair of Carhartt WIP Chase joggers is suitable for any type of fans of laid-back looks! These track pants present a fine streetwear look with durability guaranteed.

Things we love: We like the simplicity of this garment. Besides its elegant form, the only other obvious function is the signature Carhartt embroidered logo found on the thigh.

Things we don’t love: like lots of of its counterparts these joggers don’t include zip pockets, so just make sure you store those crucial valuables elsewhere.

Price: £75

Sizes available: S-XL

Colours: Black, Grey

Materials: 58% Cotton/42% Polyester

Where to buy: SEVENSTORE

Shop our full choice of Carhartt WIP garments here.

Image by means of END.
DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

New balance fundamentals embroidered Pant

When we believe of activewear its difficult not to believe of new Balance. For over 100 years the brand has been producing high quality sporting products suitable for keeping you performing your best, as well as these polycotton fleece joggers as well as no exception!

Who this is for: These joggers are best for any individual who’s seeking to do a bit of lounging with the strange workout! pair these with a pair of new balance 550s for a stylish athleisure look.

Things we love: These track pants are the best mix between comfortable as well as slim-fitting with a minor taper towards the leg featured. in addition to this push-looped backing on the inner produces a premium feel in spite of the little cost tag.

Things we don’t love: The 60/40 cotton as well as polyester blend provide these pants a lot more of a stretchy fit. If you’re trying to find something a bit a lot more heavyweight we’d suggest an alternative.

Price: £45

Sizes available: XS-XXL

Colours: Black, Grey, Teal

Materials: 60% cotton, 40% polyester

Where to buy: END.

Shop our full choice of new balance garments from Europe’s top retailers.

Obraz pomocou Nike
DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

Nike sportswear Joggers

Probably the most evident using from this list, Nike has been producing high quality sportswear as well as products considering that all the method back in 1964. considering that then they’ve fine-tuned their craft to bring us a few of the very best sporting products as well as wardrobe fundamentals offered on the market, with this pair of track pants being a prime example.

Who this is for: These joggers are best for any type of Nike fan seeking to add some necessary style back into their wardrobe! The basic as well as traditional style is ageless as well as works well with even just a fundamental tee as well as your much-loved Nike sneaker.

Things we love: These Nike sportswear joggers are made of sustainable materials, including a soft knitted material that is suitable for keeping your legs warm in cooler conditions. in addition to this, tZávodné pruhy integrované s tradičným logom swoosh poskytuje ihrisko.

Veci, ktoré nemáme radi, aj keď pletený materiál je vynikajúci pre zimu, nie je vhodný pre všetky letné podmienky.

Cena: £ 54.95

K dispozícii sú veľkosti: XS-2XL

Farby: čierna / biela

Materiály: 100% polyester

Kde Kúpiť: Nike

Nakupovať náš úplný výber Nike odevy tu.

Najlepšie Logo Joggers

Niekedy chcete, aby boli vaše bežecké, aby boli niečo oveľa viac ako základný nevyhnutný. Berúc do úvahy, že Kanye je Yeezy Line Turrough Athleisure do módny svet, bežec, ktoré sa skončili ako módne vyhlásenie, rovnako ako majú pohodlný základ. Keď sa pokúšate nájsť svoje legwear, aby ste sa dostali, chcete sa obrátiť na pár logo nohavice. Nové značky, ako je Corteiz, ako aj Hoodrich, sú profesionáli ako ALL-OFF PRINT LOGO LOGOGRES, AVKOĽVEK ZNAČKY, ako sú Adidas, ako aj Nike, vyrábajú logo joggers vzhľadom na to, že 90. roky.

Ak hľadáte niečo, čo bude poskytnúť vaše záchvaty, že okamžité uznanie potom nepozerajte ďalej!

Obrazom adidas.
DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

Adidas Firebird Track Nohavice

Vytvorené so štýlom, rovnako ako štýl na mysli, tieto adidas firebird traťové nohavice sú moderné rukoväť vintage japonský trať dizajn. Najlepšie pre to, aby som sa dostal von, ako aj z trati.

Kto je to pre: tieto nohavice sú vhodné pre akýkoľvek typ ventilátora Adidas, ktorý sa snaží držať z davu. Kvôli ich vintage vzhľadu sú tieto tracksuit tie najlepšie pre párovanie s tradičnou siluetom Adidas, ako je samba alebo kontinentálne 80.

Veci, ktoré milujeme: Hoci tradičná “čierna” farba je vynikajúca pre každodenné nosenie, “kričí zelená” kolouraway je vhodná na to, aby sa tieto leto zapadla na ďalšiu úroveň! Okrem toho tieto traťové nohavice fungujú vrecká na zips najlepšie pre udržanie tých malých osobných vecí, ktoré sú bez rizika, rovnako ako bezpečné.

Veci, ktoré nemáme radi: Tento pár joggers nie je vybavený šnúrkou, takže namiesto toho je to len elastický v tvare okolo pása, ktorý môže byť pre niektorých nepokojov.

Cena: 50 libier

K dispozícii sú veľkosti: XS-2XL

Farby: čierna, kričí zelená

Materiály: 100% Recyklovaný polyester Tricot

Kde Kúpiť: Adidas

Nakupovať náš úplný výber Adidas odevy tu.

Obrazom.
DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

Champion Reverse Weave Polartec

Postavený pre ich technológiu reverznej väzby, majster ponúka niekoľko najlepších vysoko kvalitných, ako aj najťažších odevov za typickú cenu. Vytvorené najmä na bojové zmrštenie počas umývania, tento pár joggers je vyvinutý na posledný.

Kto je to pre: tento pár beggers je vhodný pre akýkoľvek typ fanúšikov vynikajúcej vonku! Materiál Fleece Polartec® je vyvinutý, aby vás udržal teplý, ako aj pasca v teple. Okrem toho hladké čierne nylonové línie kolená pre pridanú trvanlivosť.

Veci, ktoré milujeme: Máme radi špeciálny integrovaný pásový prvok! To je najlepšie na výrobu tvaru na mieru na mieru pre maximálny komfort. Okrem toho je kopaná spätná rutina v tvare vhodná na styling s väčšími, rovnako ako vreckovými vrstvami.

Veci, ktoré nemáme radi: Fleece Polartec® je extrémne skvelé pri udržiavaní teplého nebude vhodné pre letovú sezónu.

Cena: Maloobchod je £ 79 Napriek tomu môžete tieto joggery získať za 49 libier, ak budete konať rýchlo.

K dispozícii sú veľkosti: S-XL

Farby: Navy

Materiály: 100% polyester

Kde kúpiť: Koniec.

Nakupovať náš úplný výber oblečenia šampiónov tu.

Obrazom JD
DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

Nike Court Cargo beggers

Nie je to prekvapenie Nike, aby sa druhý vzhľad na tomto zozname s týmito nike court cargo behens! Tieto elegantné štíhle v tvare joggers prichádzajú s pridaním nákladného štýlu vreciek, aby všetky vaše každodenné základy v bezpečí.

Kto je to pre: tieto cargy sú najlepšie pre každého jednotlivca, ktorý sa snaží pridať nejaký nástroj späť do ich záchvaty! Pridanie nákladných nohavíc vyzerá tak zvláštne, rovnako ako aj pre každodenné použitie.

Veci, ktoré milujeme: Tieto joggers fungujú veľký podpis Nike Swoosh Logo pre okamžitú rozpoznateľnosť, ako aj body štýlu. Okrem toho zahŕňajú manžetové dno vhodné pre párovanie s vami oveľa milovaný Nike tenisk.

Veci, ktoré nemáme radi: Od čorazhodnejšieho nákladového bodu je nepravdepodobné, že tieto bežeby budú trvať trvalo s rutinnou opotrebovaním, ako aj umývanie.

Cena: 45 libier

K dispozícii sú veľkosti: XS-2XL

Farby: čierna

Materiály: 80% bavlna, 20% polyester

Kde Kúpiť: JD

Obrazom JD
DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

Severná dohoda s horským atletickým joggerom

Pochádzajúce z severnej dohody s týmito behomingu sú výnimočným kusom na pokladňu z vonkajšej značky! Sú výnimočne pohodlné, rovnako ako sú vyvinuté, aby naposledy, takže čo nie je milovať?

Kto je to pre: Tieto tracksuit dno sú vhodné pre každého jednotlivca, ktorý sa snaží dostať von, ako aj o tom, ako aj na cestách!

Things we love: The special outer structure feels as well as looks premium! furthermore top quality taping is featured towards the cuff for added detailing.

Things we don’t love: The lack of drawstring indicates the in shape isn’t rather as custom-made as other track pants.

Price: £65

Sizes available: XS-XL

Colours: “Green”

Materiály: 100% polyester

Where to buy: ASOS

Shop our full choice of The North deal with clothing.

Best premium Joggers

Sometimes it’s great to treat yourself. So why not raise your athleisure fits with the finest premium joggers that will have you looking as well as feeling your best!

If you’re seeking to add some high-end into your fits then you’re in the ideal place.

Obrazom.
DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

Cole Buxton MX logo Sweatpant

Made in England from the finest cotton yarns, the high quality of Cole Buxton’s garments is genuinely something to shout about as well as these sweatpants are no exception! These joggers are guaranteed to add some severe style to your athleisure fits.

Who this is for: any individual who’s a fan of vintage fits! Cole Buxton draws upon 60s bodybuilding fits for motivation as well as the result is a garment that oozes vintage vibes.

Things we love: The high increase crop as well as cuffed hems provide a special in shape best for pairing with some crisp socks as well as sneakers.

Things we don’t love: The printed branding is rather big so you may want to inspect out one of Cole Buxton’s other styles if you’re after something a bit a lot more minimal.

Price: £125

Sizes available: S-XXL

Colours: Black, sky Blue

Materials: 100% cotton

Kde kúpiť: Koniec.

Shop our full choice of Cole Buxton here.

Obrazom.
DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

Maharishi Riverine 2.0 tech Sweatpants

Known for their abundance of military-inspired designs, Maharishi supplies a few of the very best in contemporary utilitarian style. These black sweatpants supply both comfort as well as improved toughness for the wearer.

Who this is for: any individual trying to find sweatpants that are developed to last! These Maharishi pants supply improved toughness in high-wear areas. To top it off these pants function an adjustable drawstring as well as a number of pockets.

Things we love: subtle printed branding is featured on the rear pocket, suitable for any type of fans of minimalist style.

Things we don’t love: The high-price point may put people unfamiliar with the brand.

Price: £285

K dispozícii sú veľkosti: S-XL

Farby: čierna

Materials: 100% organic cotton

Kde kúpiť: Koniec.

Shop our full collection of Maharishi garments here.

Image by means of END.Sporty & rich wellness Ivy Sweatpant

DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

Sporty & rich wellness Ivy Sweat Pant

American made as well as Ivy-league inspired, this pair of stylish & rich sweatpants is guaranteed to add some high-end to your athleisure fits.

Who this is for: This pair of sweatpants is best for any individual who’s seeking to bring some much-needed style to their active fits. This pair is best for looking elegant during the coffee run or even lounging at home.

Things we love: We like the big varsity-inspired logo on the leg, the yellow colors stick out against the heather grey base superbly. in addition to this, the midweight soft cotton jersey feels high quality premium to the touch.

Things we don’t love: in spite of the amazing high quality the cost point might still be thought about to be relatively high.

Price: £139

Sizes available: M-XL

Colours: “Heather Grey”

Materials: 100% Cotton

Kde kúpiť: Koniec.

Shop our full collection of stylish & rich garments here.

Care as well as Maintenance

If you are choosing up a new pair of joggers, taking care of them the ideal method is the very best thing you can do to get the most wear out of them. Joggers are rather simple to take care of so a top notch hoodie will keep you cosy for a long time as you appropriately care for them. right here are a few general ideas to try comply with to get the most out of your new joggers:

Whenever possible laundry with chilly water, this will minimise the danger of your joggers losing shape as well as fit.
Wash your joggers inside out to stop colour loss.
It’s always finest to air dry however if you’re going to tumble dry your joggers make sure to do it on a low heat.
Try not to iron your joggers, the warm of an iron can cause a loss of shape.
The primary things you want to prevent are extreme warm as well as direct exposure to sunlight as this might cause a loss of colour.

Why must You depend on Us?

Here at The Sole vendor we’re dedicated to making sure you always get the very best joggers for your needs. To do this, we make utilize of our staffs substantial product understanding as well as experience as well as test a variety of products on a strict criteria.

Comfort: particularly as crucial in joggers, a comfort of a garment can turn it into a essential of your attire rotation. When we were selecting our picks for the very best joggers, coMost bolo jednou z najlepších vecí, ktoré sme uvažovali.
KVALITA: Spolu s komfortom sme tiež chceli urobiť

Zobrazte sa na nohe na pozoruhodné reakcie Nike Air Max 270

, keď sa týka najlepšieho všeobecného vydania v roku 2019, existuje jedna silueta, ktorá trčí hlavu, ako aj ramená nad ostatnými, ako aj na to je Nike Air Max 270 React.

Prichádza s množstvom farieb farieb, množstvom pozoruhodných materiálov a jedným z najpohodlnejších stredných stredných plôch.

So všetkými predbežnými farbami založenými na umeleckých pohyboch v celej histórii zdôrazňujeme impresionizmus, v polovici storočia aj americký moderný. Počnúc impresionizmom bola táto teniska zdobená farbami modrej všetkej metódy naprieč plsteným horným. To je spojené s modrým odtieňom do medzipodošvy aj vzduchovej jednotky.

Ďalej je pravdepodobne ten najlepší pár partia, polovica storočia. Táto topánka sa môže pochváliť oranžovou zásahom cez čistú šedanú zvršku a vylepšila sa kvôli jej priehľadnému TPE TOEboxu, ako aj bočnými stenami. Nakoniec ružové farby, ako aj svetlo modré zásahy na americkom súčasnom, robia z tejto pastelovej tenisky stránky, ktorá sa má pozerať.

Všetky tieto pozoruhodné tenisky sú teraz ponúkané pomocou Nike. Udržujte ho uzamknutý k jedinému predajcovi pre všetky tie najlepšie správy a vydania z komunity tenisiek.

Váš najlepší pohľad na Air Jordan 4 “Taupe Haze”

Ak ste nedostali šancu na skopírovanie Travis Scott X Air Jordan 4 “Cactus Jack” už v roku 2018, potom Jordan Brand dostal chrbát S Air Jordan 4 „Taupe Haze“. Pravdepodobne ďalšia najlepšia vec, ktorá má výraznú podobnosť s ultra exkluzívnou verziou, ku ktorej mal prístup iba vnútorný kruh La Flame. Ako to, čo vidíš? Potom sa pozrime oveľa bližšie.

Hodnota v maslovom hladkom semiše je „Taupe Haze“ ponorený do svetlo hnedej farby a je zvýraznený tajnými čiernymi prvkami. Gumberované očné viečka prechádzajú cez bočné a stredné bočné steny, zatiaľ čo klasický panel sieťoviny ponúka túto slávnu estetiku Air Jordan 4, ktorú všetci poznáme a milujeme.

Obrázok pomocou repgod888

Obrázok pomocou repgod888
Okolo vnútornej podšívky a jazykového Jumpmana nájdete pop „infračerveného 23“ a dole dole, vám bude predstavený chrumkavý čistý biely stredozáznam Nike, ktorý je taký pohodlný, ako sa dá. To všetko je zaokrúhlené nadmerným odznakom okolo päty, ktorý dokončuje legendárny dizajn.

Zasadnutím sa na vydaní 28. januára je potrebné poznamenať, že sa to dá pohybovať okolo, takže sa uistite, že ste ho udržali uzamknuté v jedinom predajcovi pre oveľa viac správ o Nike Air Jordan 4 „Taupe Haze“, keď sa vyvíja! Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto nadchádzajúcom AJ4, a keď ste tu, môžete sa tiež priblížiť k Air Jordan 4 “Hviezdne”!

Obrázok pomocou repgod888

Obrázok pomocou repgod888

Adidas ZX4000 4D získava svoje mnohé dynamické premietanie s obrázkom „Easy Mint“

prostredníctvom adidas
Bolo to už viac ako dva mesiace, pretože vydanie posledného Adidas ZX4000 4D, ako aj keď sme dostávali príznaky sťahovania, tieto tri pruhy prišli na záchranu s tým, čo je pravdepodobne doteraz futuristickou siluetou mnohých dynamických farieb. Úplne najprv uniklo späť v máji, tu je čokoľvek, čo si vyžaduje porozumenie o úplne novej „ľahkej mincovni“!

Aj keď táto kombinácia určite nie je pre každého, „ľahká mincovňa“ je rukou dole jednou z najatraktívnejších topánok, ktoré sa majú tento rok v lete znížiť. Maľované v pozoruhodnom ekologickom a modrých odtieňoch s svetlo šedými prízvukmi v celom texte, je vytvorená z kombinácie Primeknit aj semiš, s oranžovým šitím, ktoré sa podobne objavia pre dekonštruovanú atmosféru.

Obrázok cez adidas
Dole dole objavíte Futurecraft 4D medzipodošvy v „Aero Green“, ako aj to je naplnené inováciou podpisu adidasu, ktorá ponúka tenisky s ďalšou úrovňou podporu, pretože 1989, spájajú geniálne technológie staré aj nové, ako aj nové nové aj nové .

Aj keď veríme, že tieto by mali klesnúť skôr v lete, je to oveľa lepšie neskôr ako nikdy, však? Adidas ZX4000 4D „Easy Mint“, ktorá sa má zasiahnuť predajcov 22. augusta, je topánka, na ktorej by sa nemala spať! Chytíte pár? Dajte nám vedieť, rovnako ako to, aby ste ho udržiavali uzamknuté u jediného poskytovateľa pre najobľúbenejšie klebety, ktoré ponúka susedstvo tenisiek.

Obrázok cez adidas

Dve zbrusu nový Travis Scott X Air Jordan 1 og Lows sa hovorí, že sa čoskoro vydá

Je ťažké odmietnuť, že Travis Scott je jedným z najväčších mien v tenise Ball ideálne teraz, jeho existencia ako spolupracovník je len bezkonkurenčný. Zatiaľ čo jeho nedávne trojcestné úsilie s fragmentovým štýlom, ako aj značka Jordánska bola absolútna hit, zdá sa, že tam môže byť len jeden viac Air Jordan 1 og Low Release En-Route, ktorý ponúka Scott’s Signature Backward Swoosh Branding.

Travis veľmi prvýkrát pracoval na AJ1 og Low Back v roku 2019, keď predstavil “Mocha” Colourway, s dizajnom prudko stúpal späť do popularity. Povesť teraz má to, že dvaja oveľa viac kolouročníkov siluetu sú nastavené na uvoľnenie v roku 2022, s fanúšikmi Houston-založené rapper už netrpezlivo očakávali oveľa viac detailov.

Obraz pomocou MR_UNLLEDLED1S
Ako predovšetkým detaily sú vzácne, takže to nie je jasné presne, ako sa zafarbenia budú vyzerať, hoci počet mock-upu momentálne cirkulujúcu, že showcase ako čierny, rovnako ako biely pár, rovnako ako sirescale pár. Je mimoriadne pravdepodobné, že štýl tenisiek zostane podobný predchádzajúcemu vydaniam, napriek tomu, že materiály môžu byť predmetom modifikácií, ktoré sme videli obaja semiš, ako aj kožené varianty v predchádzajúcich vydaniach.

Ak máte záujem, aby ste zistili oveľa viac o nadchádzajúcich Travis Scott X AIR JORDAN 1 OG Nízky vydania ako detaily sú odhalené, potom sa uistite, že je to zamknuté v ideálnom práve tu na jedinom dodávateľovi, ako budeme prvýkrát Udržať vás v slučke. Aj keď ste práve tu kontrolovať najnovšie správy, ako aj aktualizácie v teniske, rovnako ako Streetwear World ako váš prvý pohľad na Najvyššie X Skutočné náboženské presvedčenie Collaboration!

Obraz pomocou MR_UNLLEDLED1S