Dve zbrusu nový Travis Scott X Air Jordan 1 og Lows sa hovorí, že sa čoskoro vydá

Je ťažké odmietnuť, že Travis Scott je jedným z najväčších mien v tenise Ball ideálne teraz, jeho existencia ako spolupracovník je len bezkonkurenčný. Zatiaľ čo jeho nedávne trojcestné úsilie s fragmentovým štýlom, ako aj značka Jordánska bola absolútna hit, zdá sa, že tam môže byť len jeden viac Air Jordan 1 og Low Release En-Route, ktorý ponúka Scott’s Signature Backward Swoosh Branding.

Travis veľmi prvýkrát pracoval na AJ1 og Low Back v roku 2019, keď predstavil “Mocha” Colourway, s dizajnom prudko stúpal späť do popularity. Povesť teraz má to, že dvaja oveľa viac kolouročníkov siluetu sú nastavené na uvoľnenie v roku 2022, s fanúšikmi Houston-založené rapper už netrpezlivo očakávali oveľa viac detailov.

Obraz pomocou MR_UNLLEDLED1S
Ako predovšetkým detaily sú vzácne, takže to nie je jasné presne, ako sa zafarbenia budú vyzerať, hoci počet mock-upu momentálne cirkulujúcu, že showcase ako čierny, rovnako ako biely pár, rovnako ako sirescale pár. Je mimoriadne pravdepodobné, že štýl tenisiek zostane podobný predchádzajúcemu vydaniam, napriek tomu, že materiály môžu byť predmetom modifikácií, ktoré sme videli obaja semiš, ako aj kožené varianty v predchádzajúcich vydaniach.

Ak máte záujem, aby ste zistili oveľa viac o nadchádzajúcich Travis Scott X AIR JORDAN 1 OG Nízky vydania ako detaily sú odhalené, potom sa uistite, že je to zamknuté v ideálnom práve tu na jedinom dodávateľovi, ako budeme prvýkrát Udržať vás v slučke. Aj keď ste práve tu kontrolovať najnovšie správy, ako aj aktualizácie v teniske, rovnako ako Streetwear World ako váš prvý pohľad na Najvyššie X Skutočné náboženské presvedčenie Collaboration!

Obraz pomocou MR_UNLLEDLED1S