Vyzerajte čerstvé pre sezónu 2019/20 s týmito kopmi

Je to skoro tu! Po doldroch letnej prestávky sa nová futbalová sezóna rýchlo blíži a ako je čas. Máme nové podpisy, na ktoré treba dávať pozor, mimoriadne nové súpravy, ako aj celú sezónu Manchester United, ktorý sedí na 6. mieste!

Takže sme integrovali naše nadšenie pre futbal, ako aj tenisky, ako aj urobili sme maximálneho sprievodcu tým, čo sa krčia na nosenie so 6 najlepšími dresmi. Máme 4 ťažkú ​​váhu Premier League, ako aj 2 juggernauts zo seriálu A, všetky s ukončenými súpravami a krepmi, ktoré sa majú zhodovať.

Pochopme vašej milovanej kombinácii v komentároch nižšie.

Udržujte ho uzamknutý k jedinému predajcovi pre všetky tie najlepšie správy a vydania z komunity tenisiek.

Arsenal Away Kit/ Adidas Eqt Gazelles

Hnitá banánová súprava je skutočne niečo, čo treba vidieť, ako aj to je ťažké uviesť, keď ste celoživotným podporovateľom Manchester United. Prichádzali sme s tonálnymi žltými a bluesmi na celom vrchole, verili sme, že jasný hit neónu na podrážke tohto Adidas Eqt Gazelle dokonale nastaví vrchol.

PSG Away Kit/ Nike Air Max 270 React

Žiadny klub na svete nemá oveľa lepšie priemyselné partnerstvá ako PSG. Zaoberali sa BAPE, Collette a Nike, aby vytvorili niekoľko najlepších koláže v poslednej pamäti. Teraz, keď pracujete so značkou Jordan pre druhú sezónu v rade, táto jasne oranžová sada zaisťuje, že ste vynikli. Spárujte ich s omnoho jemnejším Air Max 270 reagovať, aby ste dokonale zvýraznili topánku.

Manchester United Home/ Adidas Ultraboost

Keby sa fanúšikovia Spojených štátov dostali, Dybala by začala spolu s bojovým a Rashfordom, Bruno Fernandes hneď za POGBA ako PIVOT, ako aj Harry „SLABHEAD“ MAGUIRE NUTTING CES CEY DARE prechádza. Pravda je, že skončíme s Pogbou, ako aj Longstaff, ktorý skončí ako náš záložník číslo 1. Prinajmenšom táto súprava, ako aj tenisové kombo je v ohni.

Ako Roma preč/ Nike Air Max Plus

Aby ste parafrázovali Andy Gray, „Vezmite si luk Nike, choďte na luk!“; Najlepšia sada roku 2019. Navyše je tu najlepšia Nike TN, ktorá sa pre ňu rozhodla, čo oveľa viac by ste mohli požiadať?

Juventus Home/ Adidas Nite Jogger

Toto je stanovené, ktoré sa hodia šampiónov. Preč sú tradičné pruhy, ako aj vo vnútri prichádza blokovaná čierna a biela so živým oranžovým pruhom, ktorý dokonale rozdelí tričko. Spojte to s 3M zásahmi na jogger Adidas Nite, ako aj na víťaza.

Tottenham Hotspurs Home/ Nike Shox TL

Čo veríme v Tottenham? Ak som dosť úprimný, teraz sú úctyhodní. Lilywhites ju udržiava štandardne s sviežej bielej košele, tak prečo ju urobiť oveľa neúctivejším s dvojicou Nike Shox TL priamo od roku 2003.