Severná tvár X Gucci Avatar Položky sa objavujú v Pokémon Go

Severná tvár X Gucci je pravdepodobne jednou z najviac fascinujúcich spolupracovní v dlhodobom horizonte, s oboma etikiet nakoniec prevod, aby sa spustili dychtivosti-predpokladanú kapsulu, ktorú sme veľmi prvýkrát. Extrémne obmedzené predajcovia budú skladovať zbierku, ako aj to určite nie je lacné, hoci oficiálny zoznam nákladov je ešte stále predstaviť verejnosti.

Zatiaľ čo všetky oči boli na vydaní balíka, zdá sa, že všetky položky z kolekcie sa teraz objavili ako avatar položky v dobre-milovanej Pokémon Go Video hry. Či už ste po Dual-Bandove Logo T-Shirt alebo kvetinovej tlačovej klobúku, môžete si byť istí, že si môžete vydať svoje avatar v najhorúcejšom vybavení!

Kusy v hre budú ponúknuté na obmedzený čas len na 100 Pokéstops po celom svete, takže ak chcete získať akýkoľvek typ položiek, ktorého oveľa lepšie premiestnenie. Ak máte radi túto spoluprácu, ale nemôžete skôr platiť za túto puffer bunda, potom tieto virtuálne možnosti môžu byť len ďalšou najlepšou vecou!

Severná tvár X Gucci Capsule Collection je nastavená na spustenie globálne od 6. januára, zatiaľ čo možnosti v hre budú ponúknuté v rovnakom čase. Ak chcete policajtovi, uistite sa, že ste pripravení ísť, pretože to bude prominentné vydanie! Medzitým, udržať ho v najlepšom práve tu na jedinej poskytovateľa, rovnako ako pozrite sa na tieto 15 nesmiernych párov stále na sklade na potomkov!

Obraz cez nintic