Shawn Stusssy X Dior B27 dáva nám seriózny Dunk Low Vibes

Prebiehajúca spolupráca medzi Shawn Stusssy a Thibo Denis pokračuje, keď si vezmeme naše prvé rozhranie na Shawn Stusssy X Dior B27 – a dáva nám nejaký vážny balík vlny. Uštipne cez oficiálny účet Instagram vedúceho obuvníka, spolupráca zaberá ich ’90-y-inšpirovanú siluetu, ale s niekoľkými futuristickými vylepšeniami, ktoré vyniknú od zvyšku.

S ostrým bielym teľatným koženým základom B27 sa môže pochváliť čistým dizajnom rezu s rovnými čiarami a hladkými krivkami, ktoré sa oženili harmonicky cez hornú časť. Podpisový monogram francúzskeho módneho domu je vytlačený pozdĺž bočných a mediálnych bočných stien, zatiaľ čo čierne načrtnutie obklopuje rozrušovací systém pre kĺbové kontrast.

Nižšie nájdete stón, ktorý nesie pozoruhodnú podobnosť s tou, ktorá sa nachádza na siluete Nike, a okolo chrbta, slovo “Dior” sa snímal v krvnom červenom odtieňoch – príspevok od Shawn Stusssy sám.

Kým Dior X Nike SB Dunk Low nie je v kartách, Shawn Shawn Shawn Shawn Stussy X Dior B27 je absolútne ďalšia najlepšia vec, takže sa uistite, že ste ho udržali uzamknuté na jedinom dodávateľovi, pretože sú nastavené na spustenie celkom čoskoro. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tejto spolupráci a v súvisiacich správach, Dior X Air Jordan 1 High “Chicago” by mohol byť na ceste!

Obrázok cez _THIBO