Partnerstvo husacieho husača Salehe Bembury X Canada je zjavne v dielach

, bol to skôr rok pre amerického dizajnéra Salehe Bemburyho, ale zdá sa, že už nemá v pláne spomaľovať v roku 2022. Po prepustení jedného z najviac z najviac Očakávané vydania novej rovnováhy v roku s Salehe Bembury X New Balance 574 „Jurt“ a výroba vĺn s Crocs Pollex Clog, dizajnér sa teraz zameriava späť do sveta odevov a trochu nepravdepodobného spojenca.

Vzhľadom na Instagram Salehe práve zverejnil fotografiu, ktorý využíval nevydaný zimný kabát s jeho menom, ako aj kanadskou husou zobrazenou v kontrastnom bielom písme. Je zrejmé, že toto posledné vyhlásenie poukazuje na nadchádzajúcu spoluprácu Salehe X Canada Goose, ale čo presne to bude zahŕňať pobyty, ktoré sa majú vidieť v súčasnosti.

Na samotnom obrázku vidíme stručný pohľad na zemite hnedý farebný srsť, ktorý je doplnený plstenou fabrikou okolo okraja kapoty. Aj keď to veľa neponúka, sme si istí, že čokoľvek, čo Salehe varí, pošle fanúšikov do šialenstva. V ďalších správach, Ultimate Drop 9 Nové grafické odpaliská pre zimu 2021.