Nike TN AIR Max Plus “Midnight Navy” sa cíti v januári blues

pocit januára blues? No, tak to Nike Tn Air Max Plus “Midnight Navy”. Najnovšie Colourway na zasiahnutie Silhouette Beaverton Brand’s 2000s, táto tučná modrá krása je k dispozícii práve teraz na úpätí skrinky UK. S týmto povedomým, veľkosti sa predávajú rýchlo, takže sa uistite, že ste si ubezpečili svoj pár predtým, ako idú!

S modrou meshou hornou časťou, ktorá ponúka ľahkú dýchavosť, ikonický hexagonálny vzor možno nájsť cez “Midnight Navy”, Harkening späť k tomuto klasickému vzduchu Max a estetické, že sme sa zamilovali viac ako dve desaťročia. Plastové prvky obal okolo topánky pre pridanú štruktúru a stabilitu, zatiaľ čo prémiové kožené panely milosti bočné steny a päty pre extra prémiovú atmosféru.

Na boku a mediálne, matný strieborný Nike Swoosh strieľa naprieč, a dole Nižšie nájdete extra robustný TN Air Midsole, ktorý je ponorený v kradívnom čiernom odtieňoch. Zaokrúhľovanie je všetko Off je legendárny “TN” odznak zrazený na chrbte, zaokrúhľovanie od retro dizajnu, že všetci vieme a milujeme.

K dispozícii práve teraz na úpätí skrinky UK, len niekoľko veľkostí sú k dispozícii, takže sa uistite, že ste si uchopili Nike TN AIR Max Plus “Midnight Navy” predtým, než bude neskoro! Dajte nám vedieť, ak sa vám podarilo zabezpečiť svoju veľkosť, a zatiaľ čo ste tu, môžete si tiež vziať oficiálny pohľad na Najvyšší X Nike SB Dunk Low “Hyper Blue”!