Chyťte Nike M2K Tekno ‘Platinum Volt’ za leto

Ak hľadáte perfektného inštruktora fitness, ktorý sa v lete valí, nehľadajte nič iné ako platina Volt Tekno ‘Nike M2K Tekno’. Prvýkrát predstavený minulý rok ako exkluzívna dáma, chlapci môžu teraz ochutnať futuristické bežec. A čo viac, cena bola tiež znížená, takže ich chyte, zatiaľ čo stále môžete!

Úplne prepracovanie legendárneho Nike Monarcha pre modernú éru je „Platinum Volt“ natretý v prevažne bielej farbe. Na zvršku topánky je bohatá, s vertikálnym logom, ktorý zasiahne jazyk, ako aj tri swooshes, ktoré sa objavujú na bočnej strane strednej nohy a spodnej časti hrdla v čiernej a oranžovej farbe. Okolo päty je živý kus „Volt“ prítomný pre pop s kontrastom a dole dole klasický monarchový medzipodošvia dodáva topánke vzhľad, ktorý je vyrobený na otočenie hlavy.

K dispozícii je teraz z FooAsylum, Nike M2K Tekno ‘Platinum Volt’ je v skutočnosti v predaji za pouhých 65 GBP, takže nezabudnite policajti, kým je stále k dispozícii! Dajte nám vedieť, či do svojej rotácie pridáte pár, a keď ste tu, pozrite sa na celý rad tenisiek Nike!