Pripomienka na vydanie: Nenechajte si ujsť Air Jordan 1 High OG “Dark Mocha”!

Toto je to, šéf. Po skutočne mesiacoch, ako aj mesiacoch ničoho, ale oneskorenia, Air Jordan 1 High OG „Dark Mocha“ nakoniec dorazil. Určite sedieť medzi velikánmi, keď sa týka legendárnej siluety AJ1, vážne ich nechcete nechať ujsť, keď sa predstaví zajtra 19. decembra o 8.00 hod. V Nike UK.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Pri príchode do zemitej hnedej a bielej kombinácie, ktorá má výraznú podobnosť s Travisom Scottom X Air Jordan 1 od leta 2019, je základňa vyrobená z elegantnej koženej budovy, zatiaľ čo maslové hladké semišové semide zdarma členok aj päty. Slávny okrídlený basketbalový znak Michaela Jordanu je jemne vypustený na hrdlo topánky, zatiaľ čo tajné čierne farby vytvárajú svoju metódu na špičkovej škatuli, pričom využívajú len najlepší kontrast.

Pozdĺž bočných, ako aj stredných panelov objavíte, že Nike Swoosh elegantne prepadne, ako aj zaokrúhlenie tohto vzduchu Jordan 1 je chrumkavý čistý vzduchový podpora pod nohami, ktorá dodáva nositeľom poburujúce množstvo pohodlia, ako aj tlmenie ako aj mimo súdu.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Zajtra 19. decembra o 8.00 hod. V spoločnosti Nike Air Jordan 1 High OG „Dark Mocha“, ktorý sa považuje za najobľúbenejšie tenisky sezóny, je predstavený zajtra 19. decembra o 8. decembri v Nike UK. Uistite sa, že ste ho držali uzamknutého na jedinom predajcovi, aby ste pre svoju najlepšiu možnosť policajtov, ako aj keď ste tu, presne tu môžete získať pár zadarmo!

Int’l Diship

Pozrieť viac