Travis Scott X Air Jordan 6 ‘Cactus Jack’ dostane dátum vydania

, môžeme do značnej miery zaručiť, že tenisky, ktoré nie sú fanúšikmi AJ6 . Spolupráca, ktorá bola prvýkrát uniknutá až vo februári tohto roku, konečne máme dátum vydania pre ďalší tenisku Swoosh La Flame a my sme nad rámec!

Tento AJ6 sa maľuje vo vojenskej farbe inšpirovanej farbou a môže sa pochváliť prémiovým zeleným nubuckom cez zvršky s doplnkovými semišovými prvkami, ktoré sa vyskytujú v celom texte. Kradne čierne akcenty prichádzajú na jazyk a pätu, zatiaľ čo kontrastujú s „infračervenými“ farbami, ktoré sa nachádzajú na prepínaní čipky, karte Pull Pull a Branding.

Pozdĺž goliera členku nájdete malé vrecko na uloženie vašej tajnej skrýšu a vďaka čomu je táto topánka tak zvláštnou, je vzduchová medzipodošva, ktorá po osvetlení svetlá svieti v tme. Aj keď to môže na prvý pohľad znieť ako trik, je to určite jeden z najväčších trendov tenisiek v roku 2019, takže sme viac než radi, že ho tu vidíme.

Travis Scott X Air Jordan 6 ‘Cactus Jack’ je ceruzkou na vydanie 14. septembra – len o niečo menej ako dva mesiace. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tejto spolupráci, a nezabudnite ju udržiavať ako jediný predajca pre najobľúbenejšie klebety vo svete tenisiek.