Tu je vaša najlepšia možnosť policajnému dôstojníkovi Yeezy 450 “Cinder”!

Ak stále nemáte v každodennej rotácii pár 450 rokov, potom si vyžaduje počúvanie, pretože Kanye West sa chystá znížiť ešte jednu farbu v type Yeezy 450 „Cinder“. Úplne prvý unikol pred niekoľkými mesiacmi, je to s najväčšou pravdepodobnosťou najčistejší pár po „Cloud White“, ktorý v roku 2020 odštartoval čokoľvek, ako aj sme tu, aby sme pochopili, aká najlepšia metóda pre policajt je pre policajného dôstojníka .

Rovnako ako trochu ľahšia verzia „tmavej bridlice“, aj tento Yeezy je hotový v sviežej „trojitej šedej farbe“, ktorá je ideálna pre akýkoľvek druh sezóny. Zvuk s ponožkou podobným Primeknit ponúka dokonalé uzamknuté fit, zatiaľ čo hrubé šnúrky s lanami spájajú čokoľvek.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Int’l Diship

Pozrieť viac

Samozrejme, nemôžete hovoriť o „škváne“ bez toho, aby ste diskutovali o medzipodošve pod nohami inšpirovanou Sharktooth. Navrhol legendárny Steven Smith a je vyrobený z šialene pohodlnej peny EVA a tiež strieľa všetku metódu smerom nahor pre pridanú podporu. Na zaokrúhlenie všetkého je jedno logo Adidas vyrazené na prednú časť podrážky a pôsobí ako jediný typ značky na celom tenisku.

Ak hľadáte ruky na Adidas Yeezy 450 “Cinder”, skvelá správa je, že ich môžete chytiť vstupom do tomboly v Adidas, ktorá sa zatvorila o 6.30 hod. 24. marca. Pochopme, či sa pokúsite o svoje šťastie, a určite si tu skontrolujte všetky tieto nadchádzajúce Rada Yeezy tu!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Int’l Diship

Pozrieť viac