Off-white x Air Jordan 1 “Oregon Ducks” by mohol byť na ceste

zo všetkých sivobieleho tenisky X Nike, ktoré upustili od toho, že rok 2017, rukoväť Virgil Ablho, legendárny Air Jordan 1 je, ruky, ruky, ruky, ruky, ruky, ruky, ruky. Dole, najviac medializované tam. Za posledné tri roky prepustil celkom tri farby a teraz to vyzerá, že štvrtý by mohol byť na ceste vo forme sivobieleho X Air Jordan 1 „Oregon Ducks“.

Air Jordan 1, ktorý bol škádľovaný prostredníctvom oficiálneho účtu Twitter futbalového tímu, je predvádzaný pred populárnou obrazovkou SNKRS „Got ‘Em“ s kompletnými nálepkami so značkou prilepenými cez text. Samotná topánka sleduje rovnaký výherný vzorec ako OG Colourway, ale vypína červenú pomocou „Apple Green“. Toto je potom v kontraste s akcentmi „žltého štrajku“ na logo šitia a kačíc päty, ktoré dokonale dopĺňajú oficiálne farby školy.

Nike Swoosh strieľa cez bočné a stredné bočné panely dekonštruovaným spôsobom, zatiaľ čo odvážny zelený zipsový kravata elegantne obaluje okolo horných očných viečok pre podpis sivo bielu estetiku, ktorú všetci poznáme a milujú.

V tomto okamihu je pravdepodobné, že sivobiely X Nike Air Jordan 1 „Oregon Ducks“ je len mack-up, ale vzhľadom na to, že to pochádza z oficiálneho účtu tímu, existuje veľká šanca, že jednoducho naznačujú Čo nájsť budúci rok. Udržujte ho uzamknutý v jedinom dodávateľovi, aby ste sa vyvíjali oveľa viac správ!

Obrázok pomocou Oregon Ducks