Undefeated X Nike Air Max 90 klesá v ôsmich farbách

obrazu cez neporazené
Po uvoľnení teaser len tromi dnemúňami nám neporaziteľné za predpokladu, nám poskytol náš prvý pohľad na neopodstatnené X Nike Air Max 90, rovnako ako sme nad rámec hyped! Spolupráca, ktorá bola veľmi prvýkrát unikla celú metódu späť vo februári tohto roka, je to vyhodnotenie veľkého riešenia skôr, ako sa predtým očakávalo, nie jeden, ani dva, avšak celkovo ôsmich koločích!

Slúži ako posledná spolupráca swoosh z Boutique Boutique Boutique Los Angeles, môže byť AM90 vidieť priamo v palete bielej / modrej farby. Vytvorený z plnohodnotnej prémiovej kože z päty na toe, “modrá zúrivosť”, aby ich metóda na jazyk, päty, vzduchový medzipodrážka, rovnako ako jediný prúžok, ktorý beží v celom rozsahu hornej časti, vytvára “rozdelenie” ; \ T Estetické, ktoré sa Harkens späť na neporaziteľné X Nike Air Max 97 od roku 2017.

Obraz cez nepotrebný
Ako už bolo diskutované, tento hotly očakávaný Nike Trainer bude uvoľňovať v okte z farieb, vrátane “čiernej / modrej zúrivosti”, “čierna / solárna červená”, “čierna / zelená iskra”, ‘BLACK / SOLAR YELL YELL’ ‘ Blue Fury ‘,’ White / Solar Red ‘,’ White / Green iskra ‘, ako aj “biela / solárna žltá”. Dva z nich budú tiež ponúknuté v deťoch, ako aj dimenzujúcich detí.

Hovorí sa, že klesá 20. septembra, ak chcete, aby akýkoľvek typ nestabilného X Nike Air Max 90 Colourways vo vašej osobnej zbierke, uistite sa, že ste uchovávali, že je uzamknutý na jediným poskytovateľom pre aktualizované správy, zásoby, ako aj tombola príručky !

Obraz cez nepotrebný