Awake NY X ASICS Daruje všetky výnosy na charitu od Gel-Kayano Trainer 21 Collaboration

Spolupráca s ASICS. Fanúšikovia venovali veľkú pozornosť svojim ponukám, najmä sérii gélu, ktorá teraz víta nový prírastok do neustále sa rastúceho zoznamu.

Spolupráca Awake NY X ASICS Gel-Kayano Trainer 21 predstavuje dva návrhy so všetkými ziskami, ktoré majú ísť smerom k postmodernému štipendijnému fondu Virgil Ablho, ktorý sa zameriava na vytváranie príležitostí pre čierne kreatívy.

Pri príchode do „smotanových“ a „sivozelených“ farieb, Awake NY ASICS GEL-KAYANO 21, dodáva elegantnú rovnováhu prémiových materiálov, ako je pružný semiš, atletická sieť a hladká koža. Pokiaľ ide o detaily značky, „Awake NY“ je úhľadne vyšívaný smerom k bočným prstom na nohách a konvenčných detailoch značky gélov na zadných úsekoch z japonskej powerhouse. Popy farieb vstreknutých do oblasti hornej päty sú na dotyk kontrastu a karta Pull je pre väčšie pohodlie.

Awake NY X ASICS Gel-Kayano Trainer 21 sa uvedie na trh 12. decembra výlučne v predajcovi so sídlom v Miami Unknwn. Dajte nám vedieť, ako plánujete dostať ruky na toto super obmedzené vydanie, a nezabudnite tu zostať uzamknutí v najlepšom prípade, aby ste prešli oveľa viac kvapiek tenisiek ASICS. V súvisiacich správach bola v prezentácii Louis Vuitton SS22 Miami odhalená socha Virgil Abloh.

Obrázok cez bdelý NY
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez bdelý NY
Int’l Diship

Pozrieť viac