Vyberte si ich všetko!

Rozumiem vám, že návštevníci sú všetci skvelí voliči, ktorí študujú vaše vzorové hlasovacie lístky, prezeranie diskusií, počúvanie politických komentátorov v televízii, ako aj čítať novinové články o kandidátoch. Tá vec o hlasovaní je, nakoniec budete musieť zúžiť ho len na jednu voľbu. Rovnako ako to môže byť ťažké robiť!

Veľké možnosti sa zdajú byť ohromujúce, rovnako ako mätúce. . . Avšak nie v Ali Thrift Shop. Naše náklady sú tak nízke, nemusíte si vybrať medzi produktom A, produkt B alebo produkt C. Môžete si ich vziať všetky!

To je najlepšie – nemusíte pracovať na jednom. Mnohé z našich vrcholov sú ceny na $ 5. Takže sú sukne, ako aj šortky. Mnohé nohavice sú $ 6. Budete objavovať niektoré vyššie náklady na nákladné dizajnérske štítky alebo zbrusu nové oblečenie, ktoré neboli nikdy použité (by ste boli prekvapení presne, ako početné dary dostaneme s pôvodnými obchodmi so štítkami, ako aj náklady na cenu). Mnohé z našich nákladov na odevy sú však menšie ako náklady elegantného frappuchino.

Takže ak sa pokúsite na troch vrcholoch, rovnako ako si nemôžete vybrať, ktoré máte radi najlepšie – môžete si ich vziať. Nie len jeden!

Uvidíme sa čoskoro v obchode. Rovnako ako majte na pamäti hlasovať do 3. marca!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook
Pútavý
Linkovaný
Tumblr
Reddit

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Aj keď sa musíte opýtať. . . Môžete zaplatiť za ITOctber 7, 2015in “Trendy”
Náš úžasný náklady zmenšuje na oblečenie deti ‘! 2. augusta 2019In,děti’
Marec MadnessMarch 10, 2017with 1 Komentár