Oficiálny pohľad na nápady X Nike Air Max 1 “Far Out”

Nie je možné odmietnuť, že tím Swoosh má pôsobivú radu spolupracovníkov pripravených zvládnuť takmer všetky siluety obuvi. Dlhodobé partnerské nápady sú jedným z obľúbených komunity vďaka svojim spoločným ponukom s Nike. Myšlienky X Nike Air Max 1 „Far Out“, najmä získavajú významnú úroveň humbuk. Teraz máme oficiálny pohľad na pár tu, takže si prečítajte viac!

Legendárny AM1 tento rok oslavuje svoje 35. výročie, takže pre populárny obchod s módou a obuv nie je lepšia metóda, ktorá dáva klasiku z roku 1987.

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Podľa rovnakého štýlu ako nápady AM1 „Olive Canvas“ a „ťažké“ farby, ktoré ťahajú motiváciu z hudobných osláv a hippie hnutia od 60. rokov do 70. rokov. Tento štýl zobrazuje farebné plátno Banda záplaty, detaily mozaiky, kvetinovú výšivku, gitarovú picktag a oveľa viac.

Čo veríte o nápadoch x Nike Air Max 1 „Far Out“? Uistite sa, že ste ho udržali v uzamknutí priamo tu u jediného poskytovateľa, aby ste zostali v poznaní všetkých posledných kvapiek Nike. V pridružených správach, Nike Air Max 1 NH “Treeline” čoskoro klesá.

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac