Essentials v človeku šatníku – kožené bundy

, preč sú tie časy, kedy použité kožené bundy byť vyhlásenie dress code kovbojov a boli väčšinou nosia na rančoch. V súčasnej dobe, kožené bundy sú synonymom pre haute couture. Kožený má vyrezávané výklenok pre seba v modernej módnej scéne, pretože tieto bundy vyrobené zvieracie kože sú veľmi univerzálne a možno nosiť po celý rok. Kožené bundy sú každým cólom elegantné a trvanlivé. S rastúcou popularitou, výrobcovia zaznamenali nárast dopytu.

Kožené bundy

Štýl to, ako sa vám to páči

Kožené bundy vyzerať rovnako dobre na muža bez ohľadu na ich vek a farby. Sú k dispozícii v mnohých štýloch. Môžu vás vyzerať elegantne. Štýl sa podľa potreby pri príležitosti. Spárovať ich s džínsové či bavlnené nohavice. V závislosti na scenári počasia môžete dokonca experimentovať s pohľadom kože-on-kože. Príslušenstvo pre nich s topánkami na dokončenie vyzerať.

Či už je to dátum večera s rodinou alebo večer von s priateľmi nie je nič poraziť auru koženej bunde. Môžete hrdo chváliť to aj vzhľad Macho zároveň. Kožené bundy sa ukázali byť jedným z preferovaných skriňa-základy. Na LeatherCult, široká škála kožené bundy ponúka dokonalú javisko vybrať, čo sa vám páči. Môžete dokonca získať verziu Upraviť alebo získať jednu zo svojich opotrebovaných-out bundy replikovaných za nominálny poplatok.

Kúpiť originálny produkt

Je vždy lepšie kúpiť originálne kožené bundy vyrobené zo 100% čistej Napa ovčej kože. Tento konkrétny typ zvieracie kože má konzistenciu jemné zrno. Mäkký a luxusný pocit je viazaný, aby sa vám spokojný. Títo výrobcovia dni dokonca pridať vrstvu hydroizolácie, aby sa kožená bunda vhodná pre všetky poveternostné podmienky. Či už je to sneh alebo jazda na bicykli pri rieke, športové koženú bundu bude číra radosť.

Chváliť ju bez zábran

Existuje veľa vzorov a farieb na trhu k dispozícii, zmätok medzi klasické čierne alebo modernejšie odtieň je univerzálny záležitosť. Keď príde na kožené bundy vždy kúpiť štýl a dizajn, ktorý povznáša svoj osobný štýl. K čomu ho inšpirujú je dobrý, ale konečný produkt by mal dopĺňať vašu telesnú konštrukciu rovnako. Pokiaľ ide o výber farieb, klasické pálením alebo čierna sa hodí takmer všetko. for some fun hľadáte, môžete experimentovať s tmavo modrou alebo dokonca horčice. Zachovať túto udalosť a je potrebné do úvahy predtým, než rozhodne o farbu.

Noste svoj dizajn sen

Či už je to naše vlastné hollywoodske celebrity alebo hodnostárov z celého sveta, majú čas a znovu nosiť svoje obľúbené kožené bundy pre rôzne akcie. Od Tom Cruise na Ashton Kutcher – každý štýl bol zlosť. Nastal čas dať krídla vašej predstavivosti. Na LeatherCult, tam sú štýly habadej. Vezmite kľúč od svojho ikonou štýlu a dostať to robilo podľa vášho fit. Máte ešte možnosť zmeniť farbu a pridať pár detailov na existujúce konštrukciu. Len chváliť to s elánom.

Real proti falzifikátu

Pochybnosti o tom, či investovať v reálnom koženej bunde alebo faux koženú bundu, musí mať určite prekročil svoju myseľ. Faux kožené bundy vám vydrží len na sezónu alebo dve. Falošný alebo umelá koža začne lúpať po nejakú dobu a dáva neuveriteľne smutný vzhľad. Môžu byť ľahko na vrecku, ale chýba štýl kvocient. Rozdiel medzi skutočnými proti falzifikátu je veľmi evidentné.

Reálnom kožené bundy môže byť trochu drahšie, ale vydrží vám po celý život. Všetko, čo potrebujete, je trochu starostlivosti a údržby. Kožené bundy sú stojí za každý cent, a čo viac, že ​​môžu byť súčasťou vášho rodinného dedičstva.

Trvanlivosť, starostlivosť a údržba

Trochu údržba je potrebná, aby sa vaše koženú bundu svieže a nové. Vždy vzduchu vyschnúť svoje kožené bundy v slnečnom svetle pred uložením je preč. Za vlhkého počasia nezabudnite skontrolovať formy alebo vlhkosti rovnako. Moderné garbiara použiť na vodnej báze farbiva, ktoré pomáha hotového výrobku veku elegantne. Každé vyhľadávanie príde na nájdenie správne uloženie a strih. Štýl to ako sa cítite a byť hviezdou sami. Byť istí, že priťahuje mnoho komplimenty ako koženej bunde má silu pozdvihnúť svoj vzhľad a dá vám dôveru skutočného kravy chlapca. Pokračuj to skúsiť.