Získajte kreatívne so sociálnym stavom X Adidas Consortium pod S3.1

obraz cez adidas
Konzorcium Adidas Adidas Adidas Adidas Consortium teraz vylepšil konzorcium Adidas a American Streetwear a Sneaker Boutique Social Status pre spoluprácu pod S3.1. Práca na posilnenie budúcich generácií tým, že im ponúkajú dôležitým nástrojom, zdrojmi a príležitosťami, tu je všetko, čo potrebujete vedieť!

Pod S3.1 sú navrhnuté mladými ľuďmi Atlanta, je k dispozícii v čierno-bielych príchute s viacfarebnými akcentmi s vitráčkou. Vytvorené od siete, jeho prekryté luxusným koženým a podporným semišovým panelom pre prémiový vzhľad a pocit. Nižšie nájdete odlišné rozdelenie midsole, ktorý je hybridný peny a boost, ktorý ponúka tenisheheads s komfortom, ktorý je mimo porovnania.

Obraz cez adidas
Co-značkovaný detail narazí na jazýčkové úchytky a vložky a zaokrúhliť to všetko, klasické “adidas”; Logo je leptané do mediálnej päty, dokončenie retro estetiku, ktorý je určite otáčať hlavy.

Ak máte radi sociálne postavenie X Adidas Consortium pod S3.1, rovnako ako my, očakávajú, že zasiahli police 21. septembra na Adidas a vyberú predajcov. Dajte nám vedieť, čo máte na svoju myseľ, a za všetko tri pruhy a mimo nej, držte ho uzamknuté na jedinom dodávateľovi!

Obraz cez adidas