Zrazenie X Sacai X Nike Ldwaffle „Orange Blaze“ klesá oveľa skôr, ako sa očakávalo!

Je šialené myslieť si, že keď prvýkrát v marci unikla zrazenina X Sacai X Nike Ldwaffle „Orange Blaze“. Pravdepodobne najviac medializovaný pár medzi nadchádzajúcimi trojstrannou spoluprácou Chitose Abe, Edison Chen’s prevzatie High Heat Hybrid je na rozdiel od všetkého, čo sme predtým videli – a konečne máme dátum vydania, ktorý je oveľa skôr, ako sme predtým očakávali!

Pocta renomovanej zrazeniny X Nike Air Max 1 „Kiss of Death“, ktorá sa vrátila začiatkom tohto roka, „Orange Blaze“ obsahuje rovnakú farebnú paletu ako AM1. Vamp a bočné steny sú vyrobené z béžového „sieťového“ sfarbenia pozdĺž špičky a päty, sú vyrobené z priehľadného materiálu, ktorý naznačuje vašu ponožkovú hru, musí byť silné. Odtiene „tmavo červené“ prechádzajú pozdĺž jedného zo swooshov a jazyka, zatiaľ čo „Orange Blaze“ hrá populárnu úlohu pozdĺž medzipodošvy Waffle.

Obrázok cez repgod888
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez repgod888
Int’l Diship

Pozrieť viac

Akcenty „Green boli“ ponúkajú ďalší farebný kontrast pre ešte oveľa zaujímavejší vzhľad a aby ste to všetko zaokrúhlili, zdravá dávka gumy guma nájdete na podrážke topánky Nike pre odolné trakcie pri každom kroku a dokončuje nádherne dekonštruovaný dizajn.

Teraz pre tento dôležitý dátum vydania. Ak chcete vo svojej osobnej zbierke zrazeninu X Sacai X Nike Ldwaffle „Orange Blaze“, musíte ju udržať uzamknutého u jediného poskytovateľa, ako sa má vydať 11. septembra. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto nadchádzajúcom koláži, a keď ste tu, môžete sa tiež priblížiť k utajeniu X Sacai X Nike Ldwaffle „Midnight Spruce“ a „Night Maroon“!

Obrázok cez repgod888
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez repgod888
Int’l Diship

Pozrieť viac