Nike Adapt Huarache prichádza do úplne nového Colourway

Jeden z najväčších technických pokrokov vo svete tenisiek. Táto teniska kontrolovaná aplikáciami je vytvorená tak, aby bola neuveriteľne nízky efekt a uľahčovala upevňovacie tenisky, ako je štýlová.

Obrázok prostredníctvom Nike
Inšpirovaná bežeckou obuvou Tinker Hatfield z roku 1991, tento teniska Nike úplne pripevňuje na nohu rýchlym kliknutím na tlačidlo v aplikácii. Je vybavený ultra pohodlnou medzipodošvou, ktorá tlmí vaše pristátie a rozširuje váš beh, je to tréner, ktorý skutočne začiarkne každé jednotlivé políčko. Pohodlné? Skontrolovať. Jednoduché, ako aj mimo? Skontrolovať. funkčné aj odolné? Skontrolovať.

Obrázok prostredníctvom Nike
Spoločnosť Nike, ktorá bola pôvodne prepustená v žltej/čiernej, ako aj v bielej/čiernej farbe, stlačila do roka oveľa viac farby s debutom nového modrého/čierneho odtieňa. Športové, ako aj všestranné, bez námahy sa dostanú do vášho Shoedrobe a budú základnou súčasťou vášho každodenného vybavenia.

Nastavte sa na zníženie 12. decembra, nastavte svoje alarmy na vydanie Nike Adapt Hurache Blue Black, pretože ho budete ľutovať, ak vám to bude chýbať. Dávajte pozor na jediného predajcu, aby bol tým prvým, ktorý pochopil, keď na to poklesne oveľa viac správ, ako aj ďalšie vydania Nike!

Obrázok prostredníctvom Nike