Adidas znovu prepracováva svoje ikonické tri pruhy v záhadnom upútavke

, bolo to neočakávané. Adidas práve vzal na sociálne médiá s tajomným obrazom upútavky, ktorý prepracováva svoju ikonickú bielu a modrú značku s tromi pruhmi. Výstrel, ktorý bol označený za „nový začiatok“, predstavuje výrazné oranžové pozadie s tromi ostrými čiernymi pruhmi, ktoré prechádzajú cez stred.

Zatiaľ čo o tom zatiaľ nie je známe nič iné, Dan Freebairn of Kick Plaghts naznačuje, že obrátené pruhy by mohli znamenať, že Adidas sa chystajú vydať konzorcium, kde vytvorili ikonické negatívne farby Colourways a škatule sú oranžové a čierne. Bolo by to dosť šialené, pretože sa nachádzalo veľa tenisiek, ktoré sme si želali. To znamená, že Freebairn tiež povedal, že „nie je v poznaní“;, tak to povedie iba čas.

Medzi ďalšie nápady patrí detská spolupráca Gambino, partnerstvo pornhub a samozrejme zbierka Pokémon, ktorú sme predstavili minulý mesiac. To by malo zmysel, keď sa obraz podobá Pikachu s jeho pruhovaným chrbtom, ale zároveň to nie je ten správny odtieň žltej a pruhy vreckových monštier sú vlastne hnedé.

V tomto okamihu o tejto záhadnej upútavke adidas nie je známe takmer nič iné, takže ho nezabudnite zamknúť na jediného dodávateľa, kde nájdete ďalšie správy, ako sa vyvíja! Čo si myslíš, že to je? Dajte nám vedieť, a keď ste tu, nezabudnite sa pozrieť na celý rad tenisiek adidas!