Viac obrázkov úniku vzorky Yeezy 451

Bez tieňa pochybností je Yeezy 451 najzápadnejšou teniskou, na ktorej Kanye pracovala. Najprv škádlil na Twitteri až v auguste 2018, bezohľadne robustná topánka sedí v koncepčnej fáze takmer dva roky a teraz sa pozrieme na jednu zo vzoriek, ktoré môžu alebo nemusia byť v Tvorba.

451, ktorý unikol Yeezy Mafia, je duchovným dielom legendárneho dizajnéra obuvi Stevena Smitha, ktorý tiež obsluhoval ďalšie ikony, ako napríklad Reebok Instapump Fury. Vzhľadom na tu s svetlo šedou hornou časťou Primeknit, päť 3m prúžkov prechádza cez bočné a stredné bočné panely, zatiaľ čo jeden čierny zdvih strieľa vertikálne dolu do stredu topánky pútavým spôsobom.

Dole dole nájdete veľmi diskutovanú medzipodošvu Sharktooth, ktorá by mohla byť naplnená spoločnosťou Adidas vylepšiť techniku, a zaokrúhlenie všetkého je čierne nahrávanie na tóre Toebox, ktorá pripomína líniu Yeezy 700 MNVN.

Zatiaľ čo dizajn bez lacného dizajnu spôsobil pomerne rozruch medzi komunitou tenisiek, Mafia potvrdila, že dostaneme šnurujúcu verziu Adidas Yeezy 451, aj keď si stále nie sme istí, kedy by to bolo. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o ďalšej veľkej siluete Ye, a keď ste tu, môžete sa tiež prvýkrát pozrieť na Yeezyho vylepšenie 380 “lmnte”!

Obrázok pomocou Kanye West