Tu je vaša najlepšia šanca na zvládanie Yeezy Boost 350 V2 Sesame

Zúfalo dúfate, že vyhráte na Yeezy Boost 350 V2 Sesame? Bohužiaľ, nie ste sami! Mohlo by to byť jedným z najžiadanejších spustení Yeezy v roku 2018. A to hovorí niečo, čo dala väčšina obuvi z spolupráce spoločnosti Kanye West Adidas, sa rýchlo vypredala.

Zatiaľ čo čísla zásob sa nepovažujú za bolestivo obmedzené, dopyt po tejto topánke prudko stúpal, pretože obrázky pred niekoľkými mesiacmi unikli. Teraz je online vydanie takmer tu a na mysli každej tenisky je iba jedna otázka; Bude to ľahký policajt?!

Bez presného potvrdenia o číslach zásob je takmer nemožné povedať. Jedna vec je istá, toto spustenie je na rozdiel od iných Yeezy Boost 350. Prečo sa pýtate? Sesame príde online o 7:00 vo Veľkej Británii – a to zahŕňa Adidas UK!

To znamená, že budete chcieť nastaviť svoje alarmy skoro a byť pripravení na stránky zamrznutých pokladníc a na ten nekonečný front! Dúfajme, že to nebude také skľučujúce a našťastie sa očakáva, že niekoľko britských obchodníkov bude žiť.

Ako vždy, Adidas UK by mohol byť vašou najlepšou šancou na zabezpečenie páru s touto frontom od okolo 7:00. Choďte do toho a obnovte sa dovtedy, ale akonáhle je umiestnený do frontu, neobnovujte sa. Jednoducho počkajte a urobte svoje modlitby k bohom Yeezy!

Ak chcete získať oveľa viac odkazov na online obchodníkov pre spoločnosť Yeezy Boost 350 V2 Sesame, udržujte ho uzamknutá v @Thesolesupplier.