Search for:
Je to jednoduché vidieť, prečo je Nike Air Max 90 Prebytok je tento mesiac je najlepšia predajná teniska

s mokrými, rovnako ako veterné dni v plnej sile požadujete tenisky, ktorý sa môžete spoľahnúť – rovnako ako to, kde Nike Air Max 90 Prebytok “Wolf Gray” prichádza dovnútra. UCHOVÁVANIE, KTORÉ SA POTREBUJE, že je teraz úplne úplne založené na JD Sports!

Sedí úplne medzi letným letným ako “Triple White”, ako aj zima podobne ako “Triple Black”, tento elegantne šedý vzduch Max 90 je vyzdvihnutý v mnohých ziskovaných materiáloch bez ohrozenia na atletickej estetickej siluety. Balistické fit spolu, ako aj tvrdé gumové aspekty hrajú významnú funkciu na tejto topánke, zatiaľ čo “ružová soľ” akcenty pridajte dotyk kontrastu, že môžeme určite oceniť.

DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

Kožené Nike Swoosh strieľa cez bočné, rovnako ako mediálne bočné panely v tmavšie odtieň, rovnako ako jeden z najlepších vlastností tohto AM90 je interiér zásobný vrecko, ktorý je vstavaný v jazyku gussetovaného. Môžete to využiť na ukladanie čokoľvek, prosím.

K dispozícii teraz s plnou veľkosťou na JD Sports, Nike Air Max 90 Surplus “Cool Grey” je muštor pre akýkoľvek typ rotácie v tejto sezóne! Dovoľte nám pochopiť, či budete vykopať, rovnako ako v pridružených novinkách, Nike Air Max 97 “Silver Bullet” je nastavený na návrat v roku 2022!

DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

DOPLNENIE INT’L

Kúpte teraz

Travis Scott ohýba nápady x Nike SB Dunk Lo ‘Green Lobster’

, ktorý sa minulý týždeň dodržiaval so svojím oficiálnym vyhlásením. Rovnako ako je to čistý oheň.

Po stopách predchádzajúcich farieb QuickStrike má „Zelený homár“ čalúnenie SB okolo podšívky, ako aj členku, ako aj detaily naprieč hornou časťou, ako je lakovaný postriekanie a naskladané swooshes. Vo vnútri topánky ponúka tartánska tlač fascinujúcej voľby štýlu, zatiaľ čo pazúrová remienok dokončí ďalšiu iteráciu jedného z najčistejších a najteplejších partnerstiev SB vôbec.

O konceptoch X Nike SB Dunk Lo ‘Green Lobster’ s takmer ničím iným nie je chápané, takže ho nezabudnite zaistiť na jedinom dodávateľovi, kde nájdete ďalšie správy, keď sa vyvíja! Pochopte, či by ste v komentároch nižšie dole! V pridružených správach bol Travis Scott nedávno zistený, že ohýba jeden ďalší Air Jordan 1 ‘Cactus Jack’!

Ak veríte tomu, že si vyriešite nejaké úplne nové Nike Heat, nezabudnite tu skontrolovať najnovšie tu!

Pripomienka na vydanie: Nenechajte si ujsť The Ambush X Nike Dunk High „Black“!

Myslieť si, že Ambush X Nike Dunk High „Black“ bol pred desiatimi mesiacmi najskôr škádlený oveľa viac ako pred desiatimi mesiacmi. Pandemický prvok, ktorý bol prvýkrát predstavený počas New York Fashion Week, ich oneskorila znova a znova a teraz sú pripravení zajtra spadnúť 11. decembra o 8.00 hod. Stálo to za to čakanie. Do pekla áno, bolo to.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Hlavná myšlienka juhokórejského módneho návrhára Yoon Ahn, spája basketbalovú a motocyklovú kultúru do jednej pre „čiernu“. Vyrobené z prémiovej kože, pracuje na chrumkavej čistej bielej základni, zatiaľ čo tajné panely jemne objímajú špičky, pätu a členok, ktorý sa dodatočne rozšíril na pridanú podporu. Okolo zadnej časti Dunk High je gumový prvok ozdobený značkou „zálohy“ vo všetkých čiapkach, čím sa spoja spolupráca so značkou Tokio.

Dole dole nájdete vynikajúcu bielu medzipodošvu a samozrejme nemôžeme hovoriť o tejto topánke bez toho, aby sme spomenuli nadrozmerné Nike Swoosh, ktorý sa tiahol ďaleko dozadu, aby sme sa skutočne rýchlo dostali.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Ambush X Nike Dunk High „Black“, ktorý klesá 11. decembra o 8.00 hod. Dajte nám vedieť, či ich pridáte do svojej zbierky, a keď ste tu, môžete sa tiež pozerať na Kim Jones X Nike Air Max “Volt”!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Yeezy vylepšil 350 V2 ‘Black’ bol potvrdený

, kričíme zo strechy na výhradnom veliteľstve dodávateľa. Po tone únikov a upútavok sa Yeezy vylepšil 350 V2 „Black“, práve bol potvrdený na rok 2019! Odhalené len niekoľko dní po Yeezy 700 V2 ‘Vanta’, tu je absolútne všetko, čo vieme doteraz!

Informácie s láskavým dovolením Yeezy Mafie, topánka nevyzerá ako „čierna statická“, ktorá sa vynorila pred niekoľkými týždňami, takže je bezpečné predpokladať, že zvršok neobsahuje žiadne 3 m. Priehľadný bočný pruh, ktorý je oblečený v Primeknit, pre pohodlné ponožkové fit, ktorý všetci poznáme a milujeme strieľať po bočných a stredných bočných paneloch, aby nositelia mohli ohnúť ponožky. Okolo zadnej časti je na päte Pull Tab s malým prízvukom červenej a dole, jedinečne tvarované medzipodoščné domy, sa pri každom kroku zlepšuje medzipodošva pre ďalšie pohodlie.

Pri označovaní prvého čierneho 350 V2 s ohľadom na to, že slávny „chovaný“ z februára 2017, je to monumentálny moment pre fanúšikov Yeezy. Postavte sa na spadnutie niekedy v roku 2019, nezabudnite ho udržať uzamknuté na jedinom predajcovi, aby ste získali oveľa viac správ o vylepšení 350 v2 „čierneho“, keď sa vyvíja, a dajte nám vedieť, či budete chytiť pár (samozrejme ty budeš). Keď ste tu, pozrite sa na celý rad tenisiek Adidas!

Maharishi x Nike Air Max 90 ‘Maha Olive’ je vyrobený zo 100% organickej bavlny

pomocou Michaela Kusumadjaja
Londýnsky Maharishi bol vždy v popredí vytvárania environmentálne zvukových a udržateľných utilitárnych odevov, ako aj ich úplne nové partnerstvo Nike Air Max 90 sa určite nelíši. Oslava nedávneho vlajkového otvorenia značky Tribeca je „Maha Olive“ rovnako priateľská k životnému prostrediu, ako sa dostane.

Pýši sa 100% organickou vatovou konštrukciou a je maľovaná v zemitej tmavo ekologickej a hnedej kombinácii, ktorá je výsledkom granátového jablka a kurkumy, ako aj kurkuma farbiva, ktorý je kývnutím k svojmu novému obchodu s novým obchodom NYC v obchode so surovou drevenou stanicou v obchode v NYC. svietidlá. Aby sa k tomu pridal, čistý biely vzduch naplnený medzipodošvou je vyrobený z recyklovaných materiálov, zatiaľ čo „Maha“; Skript je ceruzkou na jazyk a dokončuje dizajn.

Obrázok pomocou Michaela Kusumadjaja

Obrázok pomocou Michaela Kusumadjaja
Ak chcete vo vašej zbierke Maharishi X Nike Air Max 90 ‘Maha Olive’, musíte počúvať! Topánka, ktorá sa má poklesnúť na svojich vlajkových miestach v Londýne, ako aj na New Yorku. Budeš sa vyrovnať? Pochopme, čo si myslíte, a uistite sa, že ste ho udržali uzamknuté v jedinom predajcovi pre najobľúbenejšie tenisové správy v okolí!

Obrázok pomocou Michaela Kusumadjaja

Obrázok pomocou Michaela Kusumadjaja

Prvý pohľad na strach z Boha x Nike Air Skylon II ‘Black’

Odklonil sa prvýkrát v apríli, tenisky všade trpezlivo čakali na prepustenie strachu z Boha x Nikeâ Air Skylon II. , rovnako ako teraz, dostaneme sa úplne prvý pohľad na tenisku v „čiernej“!

Vďaka pôvodnému dizajnu bežec Vintage Runner je odtlačok Jerry Lorenzo-Helmed Indrint s výberom textilu a praktickými prepracovaním. Maľované v ultra tajnej farbe, kombinácia priedušnej sieťoviny, luxusného nubuck a patentovej kože obsahuje tento vzduchový skylon II. Na zaokrúhlenie všetkého je tradičný šnurovací systém nahradený prepínatým šnurovacím systémom, ktorý nositeľom ponúka dokonalé blokovanie.

Hovorí sa, že bude prepustenie tesne pred novým rokom 27. decembra, pochopme, čo veríte o strachu z Boha x Nike Air Skylon II „Black“ v sekcii komentárov nižšie! V ďalších správach o teniskách Kanye West ohýba adidas Yeezy Boost 700 V2 ‘Triple Black’!

Ak veríte, že ste vylepšili nejaké zbrusu nové teplo, nezabudnite skontrolovať najnovšie tu!

15 Super tajné tenisky, ktoré sa vyrábajú na jeseň v Adidas UK

po mesiacoch ničoho, ale „trojitá biela“, je čas aktualizovať svoju každodennú rotáciu pomocou „Triple Black“! Najlepšia farba na rock počas jesenných mesiacov sme si vybrali najkrutejšie tenisky, ktoré môžete policajný dôstojník z Adidas UK! Od geniálneho futurecraft 4DS po fanúšikovské výhody Ultra Botosts je tu niečo pre absolútne všetkých tu!

Tak na čo čakáš? Teraz je čas pridať do svojej zbierky nejakú „trojnásobnú čiernu“! Pozrite sa na niekoľko našich obľúbených položiek dole dole alebo skontrolujte celú odrodu Adidas UK práve tu! Požiadavka na to, aby ste boli rýchly, pretože tony veľkostí sa už začínajú ponúkať!

Adidas Futurecraft 4D „Triple Black“

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas Ozweego „Triple Black“

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas NMD R1 “Core Black”

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas Forum Mid „Triple Black“

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas NMD R1 “Core Black”

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas Ozweego Pure „Triple Black“

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas ultra Boost 4.0 DNA „Core Black“

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas Superstar „Triple Black“

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas NMD R1 Primeblue „Triple Black“

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas 4DFWD „Core Black“

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex “Core Black”

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas Ultra Boost 21 “Triple Black”

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas NMD R1 “Core Black”

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas Terrex Free Hiker Gore-Tex “Core Black”

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas ultra Boost 1.0 DNA „Core Black“

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas 4DFWD pulz “Core Black”

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas Forum Low “Triple Black”

Int’l Diship

Kúpte teraz

Adidas NMD R1 Spectoo “Core Black”

Int’l Diship

Kúpte teraz

Stüssy spadne do druhej dodávky svojej ľahkej kolekcie SS22

po tom, čo nás požehnal futbalové tričko Stussy X Paris Saint-Germain na konci februára, Stussy je späť a tentokrát sa zameriava na poskytnutie solídneho SS22 SS22 zbierka. V týchto najaktuálnejších ponukách vidíme, že Stussy predstavuje rôzne elegantné kúsky, ideálne na jarné a letné opotrebenie.

V tejto najaktuálnejšej kvapke vidíme grafické tričká, mikiny, košele s krátkym rukávom, mikiny a ľahké bundy, z ktorých všetky majú farebnú zbierku farieb a vzorov.

Obrázok pomocou Stussy
V tejto najaktuálnejšej kolekcii patrí výhradné kusy tričko s logom s jahodou. Na prednej strane tohto kusu vidíme veľkú jahodovú grafiku spolu so Stusy podpisom a zoznamom miest, kde má značka fyzickú prítomnosť. Na inom mieste vidíme jasný a živý kúsok prichádzajúci vo forme košele s krátkym rukávom. Tento kus má farebný žltý odtieň s výtlačkom na celé kocky.

Obrázok pomocou Stussy
Nakoniec vidíme zbierku zaokrúhlenú so žltým plážovým uterákom, ktorý má logo „Stussy Sports“ v písme v štýle Varsity. Pre tých, ktorí sa snažia kopírovať súčasnú kolekciu Stussy SS22, je v súčasnosti k dispozícii na webovej stránke značky okrem iných maloobchodníkov. V ďalších správach, nedefinované.

Obrázok pomocou Stussy

Najnovšia zbierka Carhartta práve klesla na ASOS

, počasie mohlo byť neskutočné za posledné 2 alebo 3 týždne, ale klasický britský dážď je opäť na nás a je čas premýšľať o zabalení týchto šortiek a privedení späť Vrchný odev. Z tohto dôvodu je najnovšia zbierka značky American Heritage Carhartt ideálna pre blížiace sa sprchy.

Tieto kúsky sa môžu pochváliť množstvom odpaliskov, pulvoverov a potí. Vďaka množstvu brandingu a výtlačkov, ktoré sú ponukou, sú boxy strih a silnejšia bavlna pre nás dôležité tu u jediného dodávateľa. Bližšie sa pozrite na ASOS zasiahnutím odkazu a udržujte ho uzamknutý pre všetky najlepšie správy a vydania zo scény streetwear.

Carhartt WIP Komisia malé logo Tričko v čiernej farbe

Int’l Diship

Kúpte teraz

CARHARTT WIP NIMBUS PULLOVER BANDEL v námorníctve

Int’l Diship

Kúpte teraz

Carhartt WIP máva stavom zadné tlačové tričko v námorníctve

Int’l Diship

Kúpte teraz

Carhartt WIP Midas Logo Tričko v čiernej farbe

Int’l Diship

Kúpte teraz

Carhartt WIP State Back the the Mikina v čiernej farbe

Int’l Diship

Kúpte teraz

Carhartt WIP STATE BECK MIKSHURSHURSHURSHURSHURSHING v námorníctve

Int’l Diship

Kúpte teraz

YEEZY 700 Analóg vs soľ: Čo je lepšia farba?

Tento mesiac sa hovorí o tom, že tento mesiac sa uvádza na trh Yeezy Boost 700 „Analog“, nie je bez jeho kontroverzie. Aj keď nie je možné poprieť, že je to atraktívna farba, mnohí sa pýtajú; Aký odlišný je tento dizajn v porovnaní so soľou Yeezy 700?

Rozhodnutie Kanye West vydať takú podobnú farbu, tak blízko seba, sa rýchlo stáva trendovou témou na Instagrame. Našťastie sa obrázky práve objavili z dvoch Yeezys bok po boku!

Sú jasne podobné v tom, že sa rozhodnú pre tonálne používanie farieb na rozdiel od príťažlivejšej OG alebo zotrvačnosti. Priznajme si to však, táto bezstarostná estetika je pravdepodobne univerzálnejšia. Pre tých z nás, ktorí nechcú príliš vyniknúť, sú soľou aj analógom obľúbenou voľbou.

Pri pohľade na obaja sedia vedľa seba, je jasné vidieť kontrast v zvrškoch. Analóg Yeezy Boost 700 prichádza do rôznych bielych, pravdepodobne jeden z najlepších letných farieb pre tento rozsah. Že Yeezy 700 Salt športuje tmavší odtieň, ktorý vyzerá ešte zelenšie proti analógu.

Teraz je pre dôležitú otázku najlepšia? Samozrejme, že to všetko závisí od vašej perspektívy, ale nedávno sme ju testovali prostredníctvom @TheSolerestocks.

Podľa prieskumu je 46% z vás, čo je analógom Yeezy Boost 700. 14% potrebuje obidve, zatiaľ čo 39% uprednostňuje soli.

Dátum vydania sa ešte musí potvrdiť pre analóg Yeezy Boost 700, ale táto aktualizácia sa čoskoro očakáva. Udržujte ju uzamknutú v aplikácii výhradného dodávateľa a budete prvý, kto viete.