Yeezy vylepšil 350 V2 ‘Black’ bol potvrdený

, kričíme zo strechy na výhradnom veliteľstve dodávateľa. Po tone únikov a upútavok sa Yeezy vylepšil 350 V2 „Black“, práve bol potvrdený na rok 2019! Odhalené len niekoľko dní po Yeezy 700 V2 ‘Vanta’, tu je absolútne všetko, čo vieme doteraz!

Informácie s láskavým dovolením Yeezy Mafie, topánka nevyzerá ako „čierna statická“, ktorá sa vynorila pred niekoľkými týždňami, takže je bezpečné predpokladať, že zvršok neobsahuje žiadne 3 m. Priehľadný bočný pruh, ktorý je oblečený v Primeknit, pre pohodlné ponožkové fit, ktorý všetci poznáme a milujeme strieľať po bočných a stredných bočných paneloch, aby nositelia mohli ohnúť ponožky. Okolo zadnej časti je na päte Pull Tab s malým prízvukom červenej a dole, jedinečne tvarované medzipodoščné domy, sa pri každom kroku zlepšuje medzipodošva pre ďalšie pohodlie.

Pri označovaní prvého čierneho 350 V2 s ohľadom na to, že slávny „chovaný“ z februára 2017, je to monumentálny moment pre fanúšikov Yeezy. Postavte sa na spadnutie niekedy v roku 2019, nezabudnite ho udržať uzamknuté na jedinom predajcovi, aby ste získali oveľa viac správ o vylepšení 350 v2 „čierneho“, keď sa vyvíja, a dajte nám vedieť, či budete chytiť pár (samozrejme ty budeš). Keď ste tu, pozrite sa na celý rad tenisiek Adidas!