YEEZY 700 Analóg vs soľ: Čo je lepšia farba?

Tento mesiac sa hovorí o tom, že tento mesiac sa uvádza na trh Yeezy Boost 700 „Analog“, nie je bez jeho kontroverzie. Aj keď nie je možné poprieť, že je to atraktívna farba, mnohí sa pýtajú; Aký odlišný je tento dizajn v porovnaní so soľou Yeezy 700?

Rozhodnutie Kanye West vydať takú podobnú farbu, tak blízko seba, sa rýchlo stáva trendovou témou na Instagrame. Našťastie sa obrázky práve objavili z dvoch Yeezys bok po boku!

Sú jasne podobné v tom, že sa rozhodnú pre tonálne používanie farieb na rozdiel od príťažlivejšej OG alebo zotrvačnosti. Priznajme si to však, táto bezstarostná estetika je pravdepodobne univerzálnejšia. Pre tých z nás, ktorí nechcú príliš vyniknúť, sú soľou aj analógom obľúbenou voľbou.

Pri pohľade na obaja sedia vedľa seba, je jasné vidieť kontrast v zvrškoch. Analóg Yeezy Boost 700 prichádza do rôznych bielych, pravdepodobne jeden z najlepších letných farieb pre tento rozsah. Že Yeezy 700 Salt športuje tmavší odtieň, ktorý vyzerá ešte zelenšie proti analógu.

Teraz je pre dôležitú otázku najlepšia? Samozrejme, že to všetko závisí od vašej perspektívy, ale nedávno sme ju testovali prostredníctvom @TheSolerestocks.

Podľa prieskumu je 46% z vás, čo je analógom Yeezy Boost 700. 14% potrebuje obidve, zatiaľ čo 39% uprednostňuje soli.

Dátum vydania sa ešte musí potvrdiť pre analóg Yeezy Boost 700, ale táto aktualizácia sa čoskoro očakáva. Udržujte ju uzamknutú v aplikácii výhradného dodávateľa a budete prvý, kto viete.