A-Cold-Wall * X Converse Aeon Active CX je pri vykládke čoskoro

A-Cold-Wall * je určite žiadny úplný cudzinec, keď sa týka konverzných spolupracovníkov, avšak najnovšia a-studená stena * X Converse Aeon Active CX je určite niečo iné. Kým Samuel Ross ‘Posledná hviezda práca dať veľký dôraz na robustné, utilitársky vzhľad, jeho nadchádzajúci človek sa rozhodne pre estetiku, ktorý je ovplyvnený futuristikou vesmíru – rovnako ako berieme náš prvý pohľad!

Príchod do dvoch koločích vrátane “čiernej”, ako aj “Teal”, horná časť je vytvorená z ľahkého pleteného materiálu, ako aj sa skladá z radu dekonštruovaných panelov. Veľká päta, ako aj tabs jazyka ponúkajú vibe Techwwear, zatiaľ čo vzhľad nehnuteľnosti poskytuje topánku hladký, rovnako ako bezšvové estetické.

Niekoľko ACW logá je možné objaviť na prednej strane, ako aj na zadnej strane pobrežia. Zdá sa, že systém sa zdá byť vyrobený z Nike grind gumy, čo by nebolo také neočakávané myslenie o vlastnom konverzácii swoosh. Toto je potom vyplnené semi-priesvitný podrážka, ktorá pokračuje v jazyku štýlu avantgardného štýlu.

Niekoľko iného je chápané o A-Cold-Wall * X Converse Aeon Active CX v tomto momente, avšak s tak početnými pármi vyskaktmi, očakávame, že dátum založenia, ktorý bude oficiálne overený. Dovoľte nám pochopiť, čo si myslíte, že túto novo vyvinutú siluetu, ako aj v súvisiacich správach, stüssy X Converse Chuck 70 je údajne v dielach!

Obraz cez ibn jasper
DOPLNENIE INT’L

Pozrieť viac