Tu je dôvod, prečo nebudete môcť kopať Patta X Nike Air Max 1 “White”

Dutch Streetwear a tenisky Boutique Patta tento rok upustil čistý teplo. Z “Monarch” na “hluk Aqua” a “Rush Maroon, teraz sme vstať blízko s nikdy predtým-videl Patta x Nike Air Max 1” White “- a tu je dôvod, prečo nebudete schopní policajt.

Prevzatie Air Max 1 Pre piatykrát v tomto roku, Edson Sabajo a Guillaume Schmidt je najnovší na ikonickom siluete funkcie Ultra Premium Construction. Práca na vrchole balistickej mesh základne, luxusné kožené panely obal okolo celého AM1. Vlnité blatníky obklopujú topánku, zatiaľ čo ľahký krémový vzduch medzipodniky ponúka krásny vintage atmosférou.

Obraz cez dsince81

Obraz cez dsince81
Svetlý šedý Nike Swoosh strieľa cez bočné a stredné bočné panely a okolo zadnej časti nájdete “Roman” a “Forever” na ľavej a pravom teniskách. To platí hold Sabajovi synovi, ktorý tento rok tragicky zomrel.

Patta X Nike Air Max 1 “Triple White” bude exkluzívna pre priateľov a rodine Amsterdam, takže neočakávajte, že skopírujte tieto kedykoľvek, ak vôbec. Dajte nám vedieť, ak by ste chceli, aby toto čisté farby klesli, a zatiaľ čo ste tu, môžete tiež pozrieť sa na Drake’s 1-of-1 Off-White X Nike Air Force 1 Sample!

Obraz cez dsince81

Obraz cez dsince81