Ako si vybrať ženskú koženú bundu

kožené bundy nie sú striktne nosené mužmi. Ženy môžu nosiť túto klasickú a štýlovú formu vonkajšieho oblečenia. V skutočnosti sú niektoré kožené bundy navrhnuté špeciálne pre ženy. Tieto dámske kožené bundy sú k dispozícii v jedinečných štýloch, ktoré ponúkajú dokonalú kombináciu estetiky, pohodlia a trvanlivosti. Nie všetky ženské kožené bundy sú však rovnaké. Pri nákupe pre jedného je dôležité vybrať si ten správny typ. V opačnom prípade sa z neho pravdepodobne nepoužívate. V tomto príspevku, odhalíme niekoľko tipov, ako si vybrať perfektnú dámsku koženú bundu.

Kontúrovanie

Pri nákupe pre ženskú koženú bundu, uistite sa, že má kontúru. Inými slovami, mali by sa úzko opierať proti vášmu telu. Ak má vreckový fit s množstvom prebytočnosti a voľnej kože, to bude vyzerať kratšie a širšie. Výberom ženskej koženej bundy s kontúrovaním, na druhej strane, budete vyzerať vyššie a štíhlejšie.

Pravá koža

Okrem uchytenia tvarovania by mala mať vysoko kvalitná dámska kožená bunda, ktorá by mala obsahovať skutočnú koženú konštrukciu. Nepredpokladajte, že všetky ženy kožené bundy sú vyrobené zo skutočnej kože. Niektoré, bohužiaľ, sú vyrobené zo syntetického materiálu, ktorý vyzerá podobne ako skutočná koža, ale chýba jeho atraktívne kvality a charakteristiky. Známy ako falošná alebo umelá koža, je to lacnejšie ako skutočná koža – ale toto je prípad, v ktorom dostanete to, za čo zaplatíte. Dámske kožené bundy vyrobené z falošnej alebo umelej kože majú tendenciu sa degradovať rýchlejšie ako ich skutočné kožené náprotivky, čo im robí zlá investície.

Zvážte sezónu

Je to dobrý nápad zvážiť sezónu alebo ročné obdobia, počas ktorých máte v úmysle nosiť novú ženskú koženú bundu. Ak sa v lete plánujete nosiť počas leta, možno budete chcieť vybrať kratší štýl, ktorý nepresahuje celú cestu do pása. Ak plánujete nosiť koženú bundu počas zimy, na druhej strane možno budete chcieť vybrať štýl plnej dĺžky s pridanou kapotou.

Skontrolujte tlačidlá alebo zips

Aký typ tlačidiel alebo zipsu má kožená bunda? Hoci existujú výnimky, väčšina žien kožené bundy – ako aj pánske kožené bundy pre túto záležitosť – majú buď stĺpec tlačidiel alebo zips na prednej strane. Pomocou týchto upevňovacích prvkov môžete ľahko zapnúť alebo odniesť bundu. S tým, že niektoré dámske kožené bundy sú navrhnuté s vysokou kvalitou spojovacích materiálov ako iné. Ak má bunda lacné, nízko kvalitné upevňovacie prvky, môžete byť nútený opraviť alebo vymeniť ho po krátkom čase. Ak chcete získať čo najviac hodnoty z vašej novej dámskej koženej bundy, skontrolujte tlačidlá alebo zips na prednej strane, aby ste sa uistili, že sú silné a trvanlivé.

Plné vs polovičné rukávy

Pri nákupe pre ženskú koženú bundu, môžete zistiť, že niektoré štýly majú skôr polovičné rukávy ako plné rukávy. Samozrejme, väčšina žien kožených bundy má plné rukávy – a nie je nič zlého na výbere koženej bundy s plnou rukávou. Ale ak hľadáte odlíšiť od davu, možno budete chcieť vybrať polovičnú koženú bundu. Ako naznačuje názov, pol-rukávna kožená bunda nemá plnohodnotné rukávy, ktoré rozprestierajú celú cestu do zápästia. Skôr, rukávy zvyčajne zastavia okolo vášho bicepsu. Je to zábavný a jedinečný štýl, ktorý sa v posledných rokoch stal čoraz obľúbenejšími.

Pozrite sa na volánky

Ďalší jedinečný štýl, ktorý je potrebné vziať do úvahy pri nákupe pre ženskú koženú bundu je volážky. Kožená bunda # 22 Predaná tu na Leathercult, napríklad, ponúka zvlnenú podšívku pozdĺž dna. Je to jedinečný štýl, ktorý sa nenachádza v mnohých iných ženských kožených bundach. A zatiaľ čo zvlnené podšívky je jemné, zvyšuje estetiku bundu, aby sa vytvoril zábavný vzhľad. Ďalej, kožená bunda # 22 je vyrobená zo 100% originálnej kože Napa ovce, takže si môžete si uistiť, že bude trvať.

Držte sa novou dámskou koženou bunkou

Niektoré ženy predpokladajú, že secondhand kožené bundy sú rovnako dobré ako nové kožené bundy. Ak je kožená bunda z druhej ruky, to znamená, že niekto nosil a použil ho v minulosti. A ak nepoznáte históriu za kožou secondhand, užívate si veľké riziko pri nákupe. Možno, že predchádzajúci majiteľ neumožňoval koženú bundu, alebo možno predchádzajúci majiteľ používal drsné čistiace chemikálie, ktoré spôsobili, že sa bunda škvrna. Bez ohľadu na to, je to najlepšie, aby sa zabránilo týchto scenárov by sa držať s novým dámske koženej bunde. Nové ženské kožené bundy zvyčajne stoja viac ako druhý štýlmi rovnakého typu, ale pravdepodobne budú trvať dlhšie, zatiaľ čo ponúkajú vyššiu úroveň estetiky, pohodlia a trvanlivosti v procese.

Zvoliť vhodnú farbu

Farba môže zlomiť, alebo vzhľad dámskej koženej bunde. Pokiaľ sa jedná o zlú farbu, nebudete schopní ho nosiť na pravidelnej báze. Áno, akú farbu by ste si mali vybrať?

Je to naozaj žiadna “najlepší” farby pre dámske kožené Jacket. Všetko závisí od vášho osobného štýlu a preferencií. Majte však na pamäti, že hnedé a čierne – rovnako ako ich odtiene – sú dve bezpečné a účinné voľby pre ženskú koženú bundu. Čierne a hnedé kožené bundy boli okolo takmer storočia. V skutočnosti, niektoré z prvých kožených bundy na svete boli vyrobené výlučne v čiernej a hnedej.

Zvážte svoje oblečenie a príslušenstvo

Nakoniec by ste mali zvážiť oblečenie a doplnky, s ktorými chcete nosiť koženú bundu. Ak máte napríklad obľúbené tričko, budete si chcieť vybrať ženskú koženú bundu, ktorá ho zhoduje. V opačnom prípade možno budete musieť vybrať rôzne košele alebo vrcholy na nosenie. Na druhej strane, ak máte dizajnérske kabelky, ktoré ste na dennej báze pristúpite svoje oblečenie, mali by ste si vybrať koženú bundu, aby ste ho zhodovali. Spodná čiara je, že potrebujete zvážiť vaše oblečenie a príslušenstvo pri nákupe pre ženskú koženú bundu.