Pripomienka na vydanie: Nenechajte si ujsť Air Jordan 11 Adapt “White”!

Minulosť, ako aj súčasnosť sa zrazia v budúcnosti v tejto sezóne s úplne novým Air Jordan 11 Adapt “White”. Ak vezmeme tradičnú siluetu, ako aj poskytnutie súčasnej prepracovania, najaktuálnejší a najväčší AJ11 Michael Jordan bol naplnený technológiou Beaverton Brand Power Lacing Tech a je pripravený na zajtra 30. decembra o 8.00 hod.!

Horná časť „Biela“ sa robí v vynikajúcej bielej palete. pozemok hore. Preč je základným balistickým prispôsobením sa spolu, ako aj v jeho umiestnení je priesvitný TPE, ktorý ukazuje vnútornú prácu topánky vrátane čiernych očných očí. Týchto dvanásť aspektov podobných pásom sú spojené s radom tenkých ťahových šnúr, ktoré sa kopajú späť a napínajú sa pomocou technológie prispôsobenia.

Obrázok prostredníctvom Nike
DOPLNENIE INT’L

Pozrieť viac

Obrázok prostredníctvom Nike
DOPLNENIE INT’L

Pozrieť viac

Po stopách iných tenisiek s vlastným lastvením Nike, ako je Adapt Huarache, ako aj Adapt BB 2.0, je vybavený motorom, ktorý sa vyvinula do ľadovej vzduchovej medzipodošvy. Dve tlačidlá vám umožňujú ľahkú výmenu topánky, ale tiež funguje aj s vašim smartfónom, ako aj s inteligentnými hodinami. Aby ste im vzali poplatok, obsahujú bezdrôtovú základňu, kde ste práve nastavili topánky na vrchol, rovnako ako okamžite sa odšťavujú.

Spoločnosť Nike Air Jordan 11, ktorá sa má predstaviť zajtra 30. decembra o 8.00 hod. Pochopte, či do svojej zbierky pridáte pár, ako aj v súvisiacich správach, Air Jordan 3 „Cool Gray“ od roku 2007 robí návrat!

Obrázok prostredníctvom Nike
DOPLNENIE INT’L

Pozrieť viac

Obrázok prostredníctvom Nike
DOPLNENIE INT’L

Pozrieť viac