Gore-Tex dorazí na Adidas Originals Lxcon ‘Trile Black’

pred niekoľkými dňami, Adidas Originals odhalil LXCON ‘Triple White’, ako aj dnes, idú na druhú stranu farebného spektra. S LXCON „Triple Black“, ktorý bol naplnený Gore-Tex!

Jeden z najkrytejších krepov tam, „Triple Black“ je ponorená do úplne čiernej farby a oblečená v pružnej sieti. Na základe tenisky z 90. rokov s rovnakým názvom, toto moderné prepracovanie leží na vrchole plnej dĺžky adiprénovej medzipriesky -rovnaká jednotka videná na Yeezy 500. Pokiaľ ide o značku, biely prúžok prechádza cez jazyk s viacfarebnou značkou Gore -Tex. Zatiaľ čo sa ich logo objaví ešte raz v krabici na nohách, pripomína vám, že to nie je len žiadny typ starých LXCONS.

Teraz, ak uvažujete o zvládaní zvládania, odtiaľto ide z kopca. Úplne nový Gore-Tex Infused Adidas Originals Lxcon ‘Triple Black’ je nastavený ako priatelia a exkluzívne domácnosti, pričom koncom tohto roka zasiahne police bez gore-Tex. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto robustnom crep, a nezabudnite sa pozrieť na celý rad tenisiek adidas!