Search for:
Adidas Originals Continental 80 dostane Pastel Makeover

Adidas Yeezy Calabasas Powerphase bol jedným z najnižších základných tenisiek minulého roka. Vintage pocit, ako aj mimoriadne ľahký styling, bol prístupný tak, ako aj pre módy, ako aj pre módne, ktoré asistovali, že rastú podobne pre najchudobnejší tenisku Kanye West. Teraz tieto tri pruhy odhalili tri úplne nové farby pre oveľa lacnejší náprotivok PowerPhase, Continental 80, ako aj veríme, že sme v láske.

V prípade, že sa objavujú v „Aero Blue“, „Clear Pink“, ako aj „polorazom žltej“, všetky tri farbičky fungujú horná budova s ​​mäkkou kože Branding objavený v Eyestay, jazyku a päte. Perforácie, ktoré zasiahli vamp aj boky, dodávajú dekoratívny kontrast, zatiaľ čo systém štiepeného štiepeného košíčka, ktorý sedí pod viazanými zviazaniami.

Ak je to prepustenie 30. augusta, pochopme, ktorý Adidas Originals Continental 80 Colourway budete v sekcii komentárov zopakovať. V pridružených správach sú to tri Yeezy 500. rokov, o ktorých sa hovorí, že predstavia ďalej!

Ak veríte tomu, že si vykopnete nejaké úplne nové Adidas Heat, nezabudnite si prezrieť najnovšie tu!

Nový Balance 237 práve klesol a je to najlepší tenisiek, ktoré si môžete kúpiť za 80 GBP!

Bez tieňa pochybností je úplne nový nový Balance 237 jedným z najlepších tenisiek, ktoré si môžete kúpiť za 80 GBP, ako aj pod. Bratranca kriticky uznávaného 327, ktorý debutoval minulý rok, je to ideálna kombinácia dedičstva, dizajnu, ako aj prémiových materiálov, všetky zvinuté do topánky, ktorá je dosť sakra blízko dokonalého.

Vďaka tomu sme zaokrúhlili tie najlepšie farby, ktoré môžete teraz policajný dôstojník v New Balance UK! Niektoré veľkosti sa už začínajú ponúkať, takže ak chcete v tejto sezóne v rotácii pár, potom ich radšej rýchle – neuvádzajte, že ste neboli varovaní!

New Balance 237 “Team Red”

Int’l Diship

Kúpte teraz

New Balance 237 „Blue“

Int’l Diship

Kúpte teraz

New Balance 237 „Reflexia“

Int’l Diship

Kúpte teraz

New Balance 237 „Moonbeam“

Int’l Diship

Kúpte teraz

New Balance 237 „Marblehead“

Int’l Diship

Kúpte teraz

New Balance 237 „Vintage Indigo“

Int’l Diship

Kúpte teraz

New Balance 237 „Turtle Dove“

Int’l Diship

Kúpte teraz

New Balance 237 „Čierna“

Int’l Diship

Kúpte teraz

New Balance 237 “NB Burgundsko”

Int’l Diship

Kúpte teraz

New Balance 237 „Cobalt Blue“

Int’l Diship

Kúpte teraz

New Balance 237 „Vintage Orange“

Int’l Diship

Kúpte teraz

New Balance 237 „Rýchlosť červená“

Int’l Diship

Kúpte teraz

Policajt týchto 10 tenisiek pripravených na zimu v Nike UK teraz s zľavou 25%!

Keď sa blíži rušný rok roku 2020, chladné a mokré počasie je teraz dosť do značnej miery, čo znamená, že je čas osviežiť rotáciu obuvi pomocou zimných sponiek! Aj keď táto myšlienka môže byť pre niektorých skľučujúca, nebojte sa, pretože máme celkom skvelé správy o vašich ďalších kopoch.

Spoločnosť Nike UK v súčasnosti prevádzkuje významnú propagáciu, keď takmer čokoľvek na mieste pri používaní zľavového kódu SHINE2020 diskontuje o 25%! Či už je produkt už v predaji alebo nie, náklady sa výrazne znížia! Pozrite sa na niektoré z našich možností nižšie, ako aj na to, aby sme si pochopili, čo nakoniec zvládnete!

Koža Nike Air Max Plus III Použite kód Shine2020

150,00 £ 111,00int’l Doprava

Kúpte teraz

Nike Air Max 97 “Novinový papier” | Použite kód Shine2020

150,00 £ 111,00int’l Doprava

Kúpte teraz

Nike Air Max 2090 “Triple Black” | Použite kód Shine2020

130,00 £ 57,00int’l Doprava

Kúpte teraz

Nike Air Max Plus “Triple Black” | Použite kód Shine2020

140,00 GBP 105,00 £in’l Doprava

Kúpte teraz

Nike Air Max 270 “Čierna/biela” | Použite kód Shine2020

120,00 GBP 89,00 £in’l Doprava

Kúpte teraz

Nike Pegasus Trail 2 | Použite kód Shine2020

115,00 GBP 86,00 £in’l Doprava

Kúpte teraz

Nike Air Max 95 Potrebné | Použite kód Shine2020

140,00 GBP 104,00 £in’l Doprava

Kúpte teraz

Nike React Vision Triple Black Použite kód Shine2020

115,00 GBP 86,00 £in’l Doprava

Kúpte teraz

Nike Blazer Mid „Spider Web“ | Použite kód Shine2020

90,00 GBP 66,00 £in’l Doprava

Kúpte teraz

Nike Air Vapormax Plus “Triple Black” | Použite kód Shine2020

180,00 GBP 134,00int’l Doprava

Kúpte teraz

Nový Balance 996 „Navy/Gold“ je teraz iba 63 GBP v spoločnosti New Balance UK!

Je to takmer víkend, ako aj ponuky Čierneho piatku, vrátane tohto ultra čistiaceho páru New Balance 996 „Navy/Gold“, ktorý sa teraz znížil na všetky metódy na iba 63 GBP! Prémiové tenisky sú ponúkané ako súčasť legendárneho predaja spoločnosti New Balance Black Friday, pretože máme lepšie vzhľad priamo tu na výhradnom dodávateľovi!

New Balance 996 „Navy/Gold“

90,00 GBP 63,00 £in’l Doprava

Kúpte teraz

New Balance 996 „Navy/Gold“

90,00 GBP 63,00 £in’l Doprava

Kúpte teraz

Zvonky, ktoré sa vyrábajú z prémiových materiálov vrátane semišu, technického prispôsobenia, ako aj koží, sa zvrhnutia predvádzajú z podpisového pocitu podpisu NB, pričom okamžite uznávateľný logo N etikey sa ľahko dostane cez bočné aj stredné strany. Extra branding sa nachádza na jazyku, ako aj na päte pre jemný dotyk.

Ak milujete novú Balance 996 „Navy/Gold“, potom sa práve teraz prejdite do fenomenálnej fenomenálnej predajnej sekcie spoločnosti New Balance, ako aj policajného dôstojníka sami! Medzitým zostaňte naladení priamo tu na jedinom dodávateľovi, aby ste pre všetky vaše najnovšie aktualizácie obuvi, a keď ste tu, skontrolujte tieto neprípustné ponuky na ASO!

New Balance 996 „Navy/Gold“

90,00 GBP 63,00 £in’l Doprava

Kúpte teraz

New Balance 996 „Navy/Gold“

90,00 GBP 63,00 £in’l Doprava

Kúpte teraz

New Yeezys, Dior X Jordan Raffle Informácie, ako aj neprípustné doprovody fungujú v najväčších upozorneniach tenisiek v tomto týždni

, ktoré sa tento týždeň zahrievajú, pretože nehovoríme iba o počasí. Počkajte, kým neuvidíte niekoľko z Fuego Restocks, nehovoriac o vydaniach s vysokým poklesom! Nie je čas na úžasné, ani ešte viac špeciálnych kvapiek prichádzajú – rovnako ako to zahŕňa Dior X Jordan 1.

Udržiavajte vás rovnako ako dátum so všetkou akciou, práve tu sme uviedli 10 najväčších upozornení Twitteru, ktoré vám nebudete chcieť nechať ujsť!

Namiesto toho, aby sme poskytovali ďalšie tenisky, verili sme, že umožníme šťastnému majstra našej najnovšej súťaže vybrať si cenu pre nich. Dávate to 300 GBP na grál alebo ho budete chcieť uložiť pre nadchádzajúce vydanie? Predtým, ako začnete uveriť možnostiam, nezabudnite, musíte byť v tom, aby ste to vyhrali. Choďte sem.

Momentálne každý miluje letectvo 1, ale pravdepodobne existuje ešte viac humbuk pre modely „typu“. Každá farba sa rýchlo vypredávala a hádame, že toto najnovšie vydanie nebude výnimkou. Nenechajte si ujsť, pretože sú v súčasnosti ponúkané v Nike UK.

Sú to dosť potenciálne jeden z najzvláštnejších a vyhľadávaných tenisiek v roku 2020! Bohužiaľ to tiež znamená, že sú bolestivo obmedzené. Vaša jediná možnosť získať šťastie je prostredníctvom tomboly Selfridges.

Ďalší medializovaný Jordan 1 Mid sa znovu spustil v behu v plnej veľkosti v skrinke na nohy!

Posledný Yeezy, ktorý získal odhalený športový limetkový ekologický akcent proti farebným zvrškam Khaki. Nezabudnite sa tu lepšie pozrieť.

V situácii, že ste to zmeškali, je spoločnosť Nike až 50% zľavu teraz živá! Ak chcete získať viac ručne vyberaných kradnutí, nezabudnite dodržať @TheSolesales.

Jediný štýl vám prináša upozornenia na najlepšie zľavy na odevy, vydania a príslušenstvo. To zahŕňa najpredávanejšie, ako je napríklad taška Nike Shoe Box! Tieto sa iba dopĺňali v Nike UK.

Tu je jedna ďalšia možnosť pre policajného dôstojníka Jordan 1 Low „Smoke Grey“ v skrinke Foot Locker!

Je to nejaké prekvapenie, že Yeezy Quantum „Barium“ sa tento týždeň rýchlo vypredal? Dúfajme, že ste si nevynechali toto upozornenie, ktoré vám prinieslo množstvo metód na policajti!

Získajte opravu svojho letectva 1, pretože niekoľko humpovaných farbôt práve spadlo alebo sa dopĺňalo!

Nespíte na tomto najlepšom výbere z predaja Nike UK!

Zrazenie X Sacai X Nike Ldwaffle „Orange Blaze“ klesá oveľa skôr, ako sa očakávalo!

Je šialené myslieť si, že keď prvýkrát v marci unikla zrazenina X Sacai X Nike Ldwaffle „Orange Blaze“. Pravdepodobne najviac medializovaný pár medzi nadchádzajúcimi trojstrannou spoluprácou Chitose Abe, Edison Chen’s prevzatie High Heat Hybrid je na rozdiel od všetkého, čo sme predtým videli – a konečne máme dátum vydania, ktorý je oveľa skôr, ako sme predtým očakávali!

Pocta renomovanej zrazeniny X Nike Air Max 1 „Kiss of Death“, ktorá sa vrátila začiatkom tohto roka, „Orange Blaze“ obsahuje rovnakú farebnú paletu ako AM1. Vamp a bočné steny sú vyrobené z béžového „sieťového“ sfarbenia pozdĺž špičky a päty, sú vyrobené z priehľadného materiálu, ktorý naznačuje vašu ponožkovú hru, musí byť silné. Odtiene „tmavo červené“ prechádzajú pozdĺž jedného zo swooshov a jazyka, zatiaľ čo „Orange Blaze“ hrá populárnu úlohu pozdĺž medzipodošvy Waffle.

Obrázok cez repgod888
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez repgod888
Int’l Diship

Pozrieť viac

Akcenty „Green boli“ ponúkajú ďalší farebný kontrast pre ešte oveľa zaujímavejší vzhľad a aby ste to všetko zaokrúhlili, zdravá dávka gumy guma nájdete na podrážke topánky Nike pre odolné trakcie pri každom kroku a dokončuje nádherne dekonštruovaný dizajn.

Teraz pre tento dôležitý dátum vydania. Ak chcete vo svojej osobnej zbierke zrazeninu X Sacai X Nike Ldwaffle „Orange Blaze“, musíte ju udržať uzamknutého u jediného poskytovateľa, ako sa má vydať 11. septembra. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto nadchádzajúcom koláži, a keď ste tu, môžete sa tiež priblížiť k utajeniu X Sacai X Nike Ldwaffle „Midnight Spruce“ a „Night Maroon“!

Obrázok cez repgod888
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez repgod888
Int’l Diship

Pozrieť viac

Gore-Tex dorazí na Adidas Originals Lxcon ‘Trile Black’

pred niekoľkými dňami, Adidas Originals odhalil LXCON ‘Triple White’, ako aj dnes, idú na druhú stranu farebného spektra. S LXCON „Triple Black“, ktorý bol naplnený Gore-Tex!

Jeden z najkrytejších krepov tam, „Triple Black“ je ponorená do úplne čiernej farby a oblečená v pružnej sieti. Na základe tenisky z 90. rokov s rovnakým názvom, toto moderné prepracovanie leží na vrchole plnej dĺžky adiprénovej medzipriesky -rovnaká jednotka videná na Yeezy 500. Pokiaľ ide o značku, biely prúžok prechádza cez jazyk s viacfarebnou značkou Gore -Tex. Zatiaľ čo sa ich logo objaví ešte raz v krabici na nohách, pripomína vám, že to nie je len žiadny typ starých LXCONS.

Teraz, ak uvažujete o zvládaní zvládania, odtiaľto ide z kopca. Úplne nový Gore-Tex Infused Adidas Originals Lxcon ‘Triple Black’ je nastavený ako priatelia a exkluzívne domácnosti, pričom koncom tohto roka zasiahne police bez gore-Tex. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto robustnom crep, a nezabudnite sa pozrieť na celý rad tenisiek adidas!