Playboy X Pleasures udržiava to čerstvé pre FW21

Po porušení cesty do metaverse po prvýkrát, Los Angeles Born Pleasures sú späť a sú pripravené dodať zbierku tovaru bohatých na grafickú bohatú. Toto najnovšie Link-up X Playboy Link-Up demonštruje veľké množstvo odevov s rôznymi využitím loga Playboy’s Signature Bunny Rabbit Logo.

V zbierke vidíme celý rad svetových vesty, vesty, tričiek, mikín, nôh, čiapok a oveľa viac, z ktorých všetky prichádzajú s odlišnými logami a podpismi z oboch značiek.

Obraz potešením
Medzi hlavné body zo zbierky patria sveter vesty v štýle preppy, ktoré prichádzajú do čiernych aj zelených tónov. Predná strana odevu sa drží na veľkom logu hrudníka „potešenia“, ako aj veľkého králičého podpisu v ľavej hornej časti.

Obraz potešením
Všade v kolekcii vidíme džínsové džínsové džínsy s ľahkým džínsom s celou výtlačkou loga Playboy Bunny Rabbit Logo. Podobným spôsobom celý rad čiapok má rovnakú tlač.

Prvý rozsah tejto zbierky Playboy X Playboy sa pripravuje na spustenie v pondelok 29. novembra o 18:00 a bude k dispozícii na webových stránkach spoločnosti Pleasure. V ďalších správach sa Supreme X WTAP zrazí pre eklektickú škálu výrobkov v tejto jesennej/zimnej sezóne.

Obraz potešením