Bližší pohľad na Travis Scott X Nike Air Trainer 1 SP “Gray Haze”

Tréner Nike Air 1 má trochu okamihu, však? 2022 Marks 35 rokov, pretože Tinker Hatfield prepustil renomovaného tenisky s krížovým tréningom a s opätovným vydaním legendárneho „chlorofylu“ hneď za rohom sa teraz blížime a osobne s nadchádzajúcim Travisom Scottom X Nike Air Trainer 1 SP “Gray Haze”. Spolupráca, ktorá bola prvýkrát škádlená až v auguste minulého roka, má trik na rukáve, ktorý ste možno nevedeli.

Tento AT1 má maľovaný v schéme čistej svetlo šedej farby a má zvršok Corduroy s obložením sieťoviny, ktoré zdobia špičku a pätu pre ďalší robustný vzhľad. Mäkké žlté akcenty sa vydávajú na prekvapujúci kontrast, zatiaľ čo „CACT.us Corporation“ zdobia popruh pre futuristickú estetiku. Obrysy Nike Swoosh sú prešívané po stranách a vrecká na zips sa nachádzajú pozdĺž jazyka a späť, aby sa uložili vaše tajné skrýšu – ale to nie je jediná skrytá funkcia, ktorú má „šedá opar“.

Obraz cez Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obraz cez Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac

Ak sa rozhliadnete okolo zvršku, nájdete sériu popových nitov. Používajú sa na pripevnenie sprievodného vodotesného krytu, ktorý môžete vidieť v prevádzke dole nižšie. Očakáva sa, že sa vydá popri niekoľkých ďalších farbách vrátane „koriandra“ a „ľahkého dymu“, čo naznačuje, že ak máte niekoľko z nich vo svojej zbierke, môžete kombinovať a zladiť obsah svojho srdca.

V tomto okamihu si nie sme istí, či sa Travis Scott X Nike Air Trainer 1 sp “Gray Haze” skutočne uvedie na trh po tragédii Astroworld 2021, ale s mesiacmi času a úsilia vloženým do projektu by sme neboli ohromení, keby oni boli ohromení, keby oni boli ohromení pokračoval v uvoľňovaní. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto koláži, a keď ste tu, môžete sa tiež dobre pozrieť na Travis Scott X Air Jordan 1 Low „Reverse Mocha“!

Obraz cez Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obraz cez Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac