Zúčastnite sa nahliadnutí na Nike SB Dunk High “Stredná šedá

ešte jeden deň, jeden ďalší SB Dunk – rovnako ako sa nesťažujeme. 2021 bol obrovský pre basketbalovú siluetu s kolíkom, ako aj keď dosiahneme koncom roka, aby sme sa pozerali na nadchádzajúce Nike SB Dunk High „Stredne šedá“, ako aj to už môžeme povedať že to bude táto zima celkom výrazná.

Z nejakého dôvodu nám „stredne šedá“ nám pripomína legendárny SB Dunk Low „NYC holub“, nemôžeme však skutočne dať prst na to. Práca na prémiovej sivobielej koženej základni je kontrastovaná z maslových hladkých semišových panelov, ktoré sa ovinú okolo špičky, päty, ako aj šnurovacieho systému v „stredne sivom“ odtieni. Biela kožená kožená swoosh strieľa cez bočné aj stredné bočné panely, zatiaľ čo čierne šnúrky spájajú čokoľvek.

Obrázok cez Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac

Zatiaľ čo Nike nemohla opustiť túto farbu celkom podceňovanú, vložili celé živé farby. Napríklad tab, ako aj karta Pull Tab, boli ponorené do neónovej ružovej, zatiaľ čo na spodnej strane topánky sa objaví silná modrá. Ak sa ešte lepšie pozriete na medzipodošvu, zistíte, že šitie je skutočne svetlo modré. Nie sme si istí, prečo sa značka Beaverton rozhodla urobiť to, ale cítime to.

Dátum vydania sa ešte musí oficiálne odhaliť pre Nike SB Dunk High „Stredne šedá“, ale povesti sa však predstaví niekedy budúci mesiac. Pochopme, čo veríte tomuto nadchádzajúcemu farbám, ako aj v pridružených správach, priechod ~ Port X Nike SB Dunk High kombinuje korčuľové topánky s pracovnými topánkami!

Obrázok cez Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Yankeekicks
Int’l Diship

Pozrieť viac