Prvý pohľad na Yeezy Boost 350 V2 ‘Glow in Dark’

Toto je šéf. V auguste Kanye West odhalila, že Glow In The Dark Yeezy Boost 350 V2S bol v dielach, a teraz sa prvýkrát pozrieme na príslušné tenisky a sú úplne šialené!

Fotografie s láskavým dovolením zasvätených tenisiek Yeezy Mafia, výstižne pomenovaný „Glow in Dark“, je maľovaný v extrémne jasne zelenom odtiene. Primeknit sa oblieka horná časť, zatiaľ čo oranžový bočný pruh strieľa bočné bočné panely – funkcia prevzatá z minuloročného „statického“, ako aj z „špeciálneho vydania“ balíka, ktorý klesol minulý mesiac.

Teraz pre Pièce de Résistance. Ako už názov napovedá, týchto 350 V2S obsahuje žiaru v tme, ktorá je ultra pohodlnou plnej dĺžky zvýšenú medzipodošvu pre úžasné pohodlie pri každom kroku, pripomínajúca spoločnosť Yeezy Boost 750 „svetlo šedá“ v roku 2016.

V tomto okamihu, skoro nič iné nie je známe o Yeezy Boost 350 V2 ‘Glow in Dark’, ale sú pripravené vydať sa veľmi skoro popri jasne oranžovej farbe. Dajte nám vedieť, či chytíte pár a nezabudnite sa pozrieť na celý rad tenisiek adidas!