Na nohách obrázky práve unikli pre Yeezy 700 V2 zotrvačník

obrázok pomocou @KickWhoshow
Zotrvačnosť Yeezy 700 V2 bola odhalená až minulý týždeň, ale to nezastavilo jeden únikový účet v uverejňovaní výstrelov na nohách. Keďže dátum vydania, ktorý sa nepovažuje, sa deje až do septembra, tieto obrázky sú veľmi nepotvrdené.

To znamená, že by to mohlo len to najlepšie pozrieť na tento nesmierne očakávaný štýl!

Obrázok pomocou @Kickwhoshow
Ako predchodca tohto vydania už v marci, Yeezy zlepšuje zotrvačnosť 700 V2, je praktickosť rovnaká, keď sa týka použitia farby. Rovnako ako originál, aj tento pár sa rozhodne pre jedinečne odlišný odtieň modrej, kontrastovanú iba s krémovou podrážkou a oranžovými znakmi k medzipodošve.

Obrázok pomocou @Kickwhoshow
Rovnako ako niekoľko Yeezy 700 V2S, ktoré sa majú spustiť, je to použitie zvrškov inšpirovaných technológiou, vďaka ktorým sú tak príťažlivé. Konvenčná koža a nylon sa prepínajú v prospech ultraprúdovej sieťoviny.

Panely s 3M materiálu hadí okolo bočnej steny spolu s rafinovaným použitím semišu. Vzhľad je pekne dokončený sadou šnúr, ktoré sú o niečo širšie ako v1.

Očakáva sa, že jeden z niekoľkých medializovaných vydaní, ktoré sa odohráva budúci mesiac, sa očakáva, že zotrvačnosť YEEZY 700 V2 sa bude vypredať! Ak chcete získať oveľa viac noviniek o tom, ako kopírovať, ako aj o základných informáciách o tombole, nezabudnite si stiahnuť aplikáciu Sole dodávateľa.

Obrázok pomocou @Kickwhoshow