Cieľom nepretržitého X Nike LeBron 17 “Viac ako atlét” je posilniť zmocnenie

po prepustení svojho letectva 1 koláže začiatkom tohto roka, basketbalová ikona LeBron James sa stretla so Swooshom, aby predstavila nepretržitú X Nike LeBron 17 „Viac ako športovec“. Cieľom tejto topánky je nepredvídateľné detaily, moderné akcenty a exkluzívna technológia, je splnomocniť športovcov všade.

Elektrický modrý zvršok, oblečený v rovnakej farbe ako vyššie uvedený AF1, je kontrastovaný s čiernymi akcentmi a bielymi podrážkami. Manželka členku pripomína korunu, ktorá ponúka kývnutie stavu LeBrona „kráľa Jakuba“, zatiaľ čo šnúrky prichádzajú s jedným, ale dvoma vymeniteľnými čipkovanými strážcami. S jednou modrou a jednou bielym strážcom, obom zdobenými sloganovou výšivkou „viac ako športovca“, je na vás, ktorá farba, ktorú nedaríte-alebo ju úplne odstráňte, aby ste odhalili pôvodný šnurovací dizajn.

Obrázok cez Nike
Make -led je vybavený podpisovou jednotkou spoločnosti Nike, ktorá dodáva odrazenie a pohodlie, je vytvorená z mimoriadnej špeciálnej látky, ktorá vám umožní nakresliť akýkoľvek dizajn, ktorý chcete-s Sharpokies Sharpies-a odtierania ho, keď sa nudíte. Inšpirovaný LeBronovou vlastnou tendenciou vstúpiť na súd, ktorý načmáral potvrdenia na jeho teniskách, môžete byť tak kreatívni, ako sa vám s týmto párom páči.

Logo Nike Swoosh na boku, ktorá zostane v súlade so zvyškom topánky, vyzerá, akoby ju značka osobne priťahovala, pričom na rozdiel od svojho obvyklého štruktúrovaného dizajnu prijal hrubý a pripravený vzhľad.

Neustále prerušenie X Nike LeBron 17 „Viac ako športovec“ má na Štedrý deň – 25. decembra klesnúť na webstore Nike. Ak ste fanúšikom basketbalu, hovorí sa, že LeBron bude nosiť tieto vyhľadávacie krepy, keď vezme súd, aby hral proti LA Clippers v Vianočný deň, takže majte oči ošúpané!

Obrázok cez Nike