Louis Vuitton odhaľuje záverečnú zbierku Virgil Ablho pre predpis 2022

, zatiaľ čo módny svet stále smúti nad predčasnou smrťou Virgil Abloh, Louis Vuitton teraz odhalil svoje posledné diela so značkou. Pánska zbierka Virgil Ablho Louis Vuitton Pre-Fall 2022 predstavuje celý rad trendových a hravých siluiet, z ktorých všetky prichádzajú s výrazným Virgil Abloh Touch.

Po tom, čo bol v roku 2018 v Louis Vuitton v Louis Vuitton menovaný umelecký riaditeľ, Virgil Abloh rýchlo vytvoril niektoré z mnohých pozoruhodných zbierok parížskeho módneho domu neskoro. Táto najnovšia zbierka sa nelíši a stále sa hrá na „ideológii Boyhood“ Virgilom Ablho, ktorá harmonicky kombinuje streetwear, pracovné oblečenie a formálne oblečenie.

Obrázok cez Louis Vuitton
V celej samotnej kolekcii vidíme rozsiahlu škálu oblečenia, obuvi a doplnkov s známymi podpismi, ako je napríklad vzor monogramu LV a klasický „Damier“ v dome.

Obrázok cez Louis Vuitton
Na inom mieste prichádzajú nové podpisy vrátane množstva zahalených klobúkov včelárskeho včelára a graffiti v štýle výtlačkov a snímok umelca Ghusto Leona. Dom poznamenal, že úplná zbierka bola dokončená a fotografovaná do Virgilovej konvenčnej predtým, ako prešiel 28. novembra.

Bude to chvíľu, kým sa zbierka uvoľní, ale nemáme žiadne pochybnosti, že bude veľmi vyhľadávaná. V súvisiacich správach tu je dôvod, prečo môže mať Kanye West v Louis Vuitton ideálny zmysel.

Obrázok cez Louis Vuitton