Inertia Yeezy 700 V2 ‘začína tento víkend

obraz pomocou kickwhoshow
2019 je absolútne ročník Yeezy 700 V2. Vzhľadom k tomu, že január, ohromujúci päť kolourských ciest začalo, s oveľa oveľa viac sa hovorí, že bude uvoľňovať vo veľmi blízkej budúcnosti. To, čo je povedané, jedným z bodových farieb je, ruky dole, Yeeyzy 700 V2 ‘inertii’, ktorý je naplánovaný na prepustenie v sobotu 7. septembra o 7:00 hod. Adidas UK!

Paleta, ktorá sa stala debutovanou staršou v tomto roku, “zotrvanie” je natretá v sivej farbe, ktorá je najlepším spôsobom, ako vstrekovať pop farby do vášho jesenného záchvatu. Práca na ultra všestrannej messovej základni, plnohodnotná koža robí svoju cestu do šnurovacieho systému, blatníkov a päty, zatiaľ čo sa dotyk motýlia hladký semiš Graces The Toe Box pre extra prémiový vzhľad a cítiť. 3m detailovanie zasiahne tri strihe branding na bočných a stredných stranách, takže si môžete ohnúť yeezy aj pri nízkych svetelných podmienkach.

Obraz pomocou kickwhoshow
Nižšie je prítomná veľká penová jednotka, tvarovaná s rôznymi krivkami a drážkami pre tento podpis Kanye West Estetice. TENTO DOMOV A PLNÁ DLOŽKA ZÍSKAJÚCE POTREBUJE POTREBUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO PROSTREDNÍKU DOSIAHNUTÉ DOPLNKY NA NOVÝCH HLAVNÍKOV, A JE LED OFF-ŽLTÝCH GUMOVÝCH ROZHODNUTÍ PRE POTREBUJÚCE ZAHRNUTIE NA TÝKAJÚCE SVOJEHOKOVANÉHO POVRCHU.

Nastavte sa na spustenie v sobotu 7. septembra v Adidas UK, Yeeyzy 700 V2 ‘Inertii’ je topánka, ktorá by nemala vynechať! Uistite sa, že ste vstúpili ako veľa zrazenín, ako môžete použiť náš Nifty tombola Guide, a udržujte ho uzamknutý na ňom @ThesOUSUPPLIER a @ThesoleReštaurácie pre aktuálne informácie o uvoľnení a potenciálnych reštaurácií!

Obraz pomocou kickwhoshow